Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklady, výklady karet, velké výklady budoucnosti, věštba, věštění

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu všechny důležité části života jako je práce, láska…

Karty vás ukazují jako citlivou,chytrou ,upřímnou ale velmi zatíženou ženu.Život vás v minulosti nešetřil proto se nedivím že nyní nevidíte svou budoucnost příliš optimisticky.

Jako člověk jste však v nitru silná a spolehlivá žena která sice trpí jistou náladovostí,ale víte co chcete a nejdůležitější ze všeho jsou pro vás vždy lidi které máte ráda o tom není pochyb.

Vztahy –

Věštba ukazuje na zklamání a smutek které vás v souvislosti s láskou v minulém čase potkaly.

Podle výkladu bych řekla že chyba rozhodně nebyla pouze ve vás.K fungujícímu  vztahu jsou potřeba vždy dva a stejně tak ke vztahu neklapajícímu.

Do budoucnosti se ve výkladu v následujících 2 letech milé přátelství s mužem.Podle výkladu tento vztah potrvá déle,přestože z něj více než to lepší přátelství nikde nebude.

Co se dlouhodobější horizontu týká tak věštba ukazuje na ještě jeden vážnější vztah který do vašeho života osud přinese.

Vztah bude složitý ale mezi vámi jakožto partnery bude silná přitažlivost které vaše životy na čas spojí.

Podle výkladu půjde o krásný vášnivý vztah který váš živost zpestří a přestože spolu nezůstanete do konce života tak na něj budete v dobrém vzpomínat.

Práce-

Po pracovní stránce se ve výkladu nyní ukazují starosti kvůli provozním změnám které se ve firmě chystají.

Celkově vás vaše práce baví,ale co se kolektivu týká tak se necítíte tak úplně jednou z nich.

Ani ne kvůli náladovosti,, určitě ne kvůli tomu že by jste se v práci nevyznala.Spíše jde o to že vy jako člověk jste hlubší a citlivější nežli kolegyně a tak se v něm necítíte až na výjimky úplně spokojeně.

Do budoucnosti karty ukazují že v této práci dlouhodobě nezůstanete.Za nějaké období se ve výkladu znázornují změny které přijdou a vy práci vyměníte za lepší.

V nové práci budete mít úspěch ale bude pro vás poměrně náročná co se množství práce a vytížení týká.

Po finanční stránce si však polepšíte.

Peníze-

Ve výkladu se ukazují na změny způsobené vaší minulostí.S penězi sice vyjdete,ale nemáte jich nazbyt.

Do budoucna se vaše problémy budou trošku vracet,ale vždy se po čase najde řešení jak si se složitou situací poradit.

Ukazuje se dlouhodobý vliv mladého člověka ke kterému máte závazky a budete ho do budoucnosti podporovat.

Zdraví-

Po zdravotní stránce karty ukazují že pocit neradosti a marnosti vás velmi zatěžují takže jste ohrožena různými vedlejšími příznaky nemocí  které by vás mohly do budoucna ještě více potrápit.

Podle výkladu se tím vším cítíte unavená a máte trošku problémy se spánkem.Do budoucnosti se potíže projeví více pokud svůj život nezměníte a nepokusíte se najít více harmonie a radosti.

Žádný vážný úraz se v kartách neukazuje spíše vracející se nepříjemnosti a zdravotní neduhy z minulosti.

Co vám karty chtějí ještě sdělit…

Karty ukazují že by jste se neměla tolik podceňovat.Vaším blízkým  na vás zaleží a i okolí vás vnímá jako hodného člověka kterého si váží.

Temperament který vám trošku komplikuje život se dá využít k dobrému i když to vše máte díky němu trošku složitější nežli vyrovnanější osoby.

Co se optimismu týká, tak to nejde jen tak si nařídit,ale postupně tu sílu získat.Nejlepšími pomocníky k lepší náladě je láska, víra  příroda.

Dostatek spánku a neděje by vám pomoci mohlo.

Svou školu dokončíte a studium vám pomůže ve vaší další cestě což bude pro vás určitě dobré.

V blízké budoucnosti budete mít vedle sebe hodného člověka kterému na vás bude záležet a budete se na něj moci spolehnout.

Byla by škoda kdyby jste se tomu hezkému co na vás čeká uzavřela a ztratila naději že i na vás čeká konečně štěstíčko.

Závěrem přeji hodně štěstíčka a sil.

 

Chcete udělat podobný výklad?