Karty a kartářky – O mně

Kartářek v dnešní době naleznete poměrně hodně. Někdo k výkladům karet přistupuje s nedůvěrou či zklamáním od někoho kdo jim v minulosti karty vykládal. Výklady online jsou dnes něco tak běžného jako výklady osobní nebo po telefonu.

Často se mě ptáte na kolik procent je výklad přesný. Já o sobě netvrdím že jsem nejlepší ze všech a i kdybych byla, takto bych se nikdy neprezentovala.

Mohu souhlasit s tím, že výklady budou přesné z 85-95%. Vše záleží na vás a na tom jak mi sebe přiblížíte (Pomocí fotečky, otázky.. ) a také na vás ve smyslu toho jak si s osudem poradíte.) Máte ve svých rukou svůj osud pozměnit, už tím že jste mě navštívili, jste udělali k nápravě první krok. Proto se lidé chodí radit ke kartářům. Ne aby slyšeli v kolika zemřou, ale pro naději na svém těžkém údělu něco změnit, pro naději k záchraně vztahu.

V tom vám nabízím upřímnou podporu a pomoc. Vzájemnou důvěru si budeme postupně budovat a stejně jako mnoho dalších, uvidíte, že se ke mně budete rády/i vracet.

Svou kartářku je potřebné si najít. Ne každému bude vyhovovat ta stejná. Jsme pouze překladatelky toho, co nám katy ukáží a můžeme vám tuto prezentaci osudu přednést odlišně.

Budu ráda napíšete-li my jak jste s výkladem byli spokojeni. Pomůže to mně i dalším zájemcům o výklad.

Těším se na Vaši návštěvu.

Nechcete-li vyplňovat formulář, můžete mi napsat přímo na e-mail karty@vyklady.cz