Volba správného typu výkladu karet

Malý výklad na vztahy-tento výklad karet je vhodný když:

  1. Máte zájem o jeden rozbor vztahu jednodušší a kratší metodou.
  2. Máte zájem o náhled na vaše budoucí vztahy jednodušší a kratší metodou.

Výklad je dlouhý na necelou stránku.

Pokud máte zájem, je možné kombinovat i s jinými výklady. Například udělat náhled na 2 konkrétní vztahy a za příplatek 245 Kč si objednat i náhled na obecnou budoucnost v lásce.

Cena je vždy za jeden z uvedených bodů.

Tedy pokud máte zájem o rozbor s více, než dvěma partnery je třeba si zvolit rozšířenou verzi velkého výkladu a podobně.

Výklad karet na otázku

Cena tohoto výkladu je za jednoduchou otázku na kterou lze odpovědět 1-2 větami. Součástí výkladu nejsou věci, které je nutné rozebrat- jako třeba vztahy které neurčuji z jedné karty. Příkladem vhodné otázky je například (vyhraji v blízké době nějaký finanční obnos?) Nevodnou otázkou je například: Co mě čeká v tomto vztahu?(na to doporučuji rozbor)

Výklad na minulé životy

Malý výklad na minulé životy je jako stvořený pro ty které touží pochopit svou vzdálenou minulost.

Nahlíží do toho, co se již stalo a co ovlivňuje to, co prožíváte nyní. Díky tomuto výkladu zjistíte, čím jste byly a jakou karmu si nesete v tomto životě sebou.

Velký výklad na minulé životy-tento výklad je rozšířenou verzí malého výkladu. Je vodné pro ty z vás, které zajímá nejen to, čím byli a co prožili, ale i to co je poutalo k jiné jedné konkrétní osobě která je v jejich přítomném životě a u které cítíte něco, co nedokážete vysvětlit. Velký výklad karet na minulé životy vám toho mnoho objasní.

Velká tabule

Tento výklad je obecným všestranným výkladem na vaší další budoucnost. Je zaměřen převážně na vás tedy v ceně výkladu není náhled i na další osoby.

Velká tabule obsahuje několik částí (náhled na partnerský vztah, práci, finance, zdraví). K výkladu je možné zaslat 1-2 otázky zaměřené na sebe a nebo na své blízké které jsou součástí výkladu. Například-jak se bude dceři dařit v lásce…… Pokud by vás však zajímala konkrétnější charakteristika pro své blízké je třeba udělat pro ně výklad zvlášť.