Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Další štasté pokračování

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu postupně vaše otázky.

Karty vás ukazují jako vyrovnanou poklidnou komunikativní a citlivou ženu která je nyní trochu zatížena starostmi.Podle výkladu trpělivě čekáte na zlepšení ve všech životních záležitostech.

Věštba říká že se úspěchu dočkáte i když to vše půjde postupně a pomalu a určitě se to protáhne i do dalšího roku

Vztahy-

V roce 2012 se mi ukazuje že definitivně uzavřete svojí nelehkou minulost ve vztahových záležitostech.Začne něco nového. Podle karet vás čeká pěkné přátelství s atraktivním a chytrým mužem.Karty ho ukazují mezi rokem 2012 – 2013.Může jít však o muže který bude v době kdy se potkáte nějakým způsobem vázaný v jiném vztahu.(třeba před rozvodem nebo podobně)ale ve svém vztahu není štastný.Bude to zpočátku pouze hezké přátelství.

Do dalšího roku vývoj vztahu karty ukazují jako tajemství takže nelze říci jestli se mezi vámi vyvine něco více.

Práce-

Po pracovní stránce se mi změny též ukazují spíše v jarních až letních měsících.V té době se mi ukazuje velká šance na dlouhodobější práci .Nejspíše na doporučení kamarádky nebo na místo s dobrým kolektivem.

Do té doba karty ukazují pouze kratší práce, brigády..

Peníze-

Po finanční stránce se ve výkladu ukazuje že počátkem roku vás čeká nějaké malé přilepšení.Ukazuje se to v blízké budoucnosti tedy do 3 měsíců.

Z dlouhodobějšího hlediska kartičky naznačují že zlepšení trvalejšího rázu příjde ruku v ruce s novým zaměstnáním.Nebo asi v té době jara  a léta.

Karty ukazují větší pohodu lepší platové podmínky.

Zdraví-

Podle karet jste zdravá žena.Máte silnou vůli a i přes citlivou duši se dokážete přes ledasco přenést.Karty ukazují že do budoucna se budete cítit dobře.S novými změnami ve vašem životě budete mít pocit jako- by jste omládla.

Rok 2013

Celkově karty říkají že změny přijdou a budou pro vás velmi pozitivní.

Závěrem přeji hodně štěstíčka.

 

Chcete udělat podobný výklad?