Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Dočasná láska

Dobrý den posílám slíbený výklad karet.Začnu vámi a tím jak vztah vnímáte vy a po té se podívám jak jej vidí partner a na závěr nahlédnu na vaší společnou budoucnost jak krátkodobou tak dlouhodobější.

Vy

Karty ukazují že je váš vztah k milenci velmi silný.Mění váš život a v mnoha ohledech naplnuje to co byste si od vztahu přála mít.

 

Karty říkají že kdyby jste si mohla vybrat tak by jste si vybrala spíše jeho než vašeho dlouhodobého partnera.

Podvědomě- se ve výkladu ukazuje že ho milujete navzdory tomu co je správné nebo tomu co s vámi bude dál.

Do budoucna budete mít snahu aby tento muž patřil i nadále do vašeho života a aby jste vaše partnerství více upevnili.

Milenec

Karty ukazují že i on je s vámi velmi štatsný.Přál by si aby tento krásný vztah pokračoval dále tak slibně jako se rozvinul doposud.

Karty říkají že vás má rád,ale jeho pouto k partnerce je větší nežli to vaše k příteli a proto občas musíte oželet to že vám dává najevo že není pouze váš.

Podvědomě- ve vašem vztahu nenachází pouze uspokojení fyzické,ale i to duševní které je pro něj mnohem významnější.Přesto zatím neplánuje váš vztah posunout dále a stálou partnerku opustit.

Do budoucna i pro něj bude těžké zvolit mezi rozumem a srdcem.

Krátkodobá budoucnost- Karty ukazují že váš vztah ještě nějaký čas potrvá,Bude vášnivý, intenzivní a utajovaný.Bohužel se však neposune dále a tak pro vás i nadále bude zdrojem lásky, síly ale i trápení.

Dlouhodobá budoucnost– Karty ukazují že ani později se v tomto vztahu nedočkáte toho po čem tajně toužíte.Vaše láska zůstane utajována a nenaplněná což vás osobně bude hodně trápit neboť nebudete ta co by dalším krokům stála v cestě.

Po čase mezi vámi dojde k rozluce.A vaše cesty se rozdělí.

Dětátka se tedy s tímto mužem  nedočkáte.

2-Vy a váš dlouhodobý přítel

Vy

Karty ukazují že je pro vás důležitým člověkem avšak v porovnání s milencem k němu spíše než co jiného cítíte pouto přátelství a zvláštní typ blízkosti.

Podle výkladu zatím nechcete ani tento vztah ukončit ale ani si nejste jistá že s tímto mužem do budoucna zůstanete.

Přála byste si aby vše bylo jednodušší a vy si mohla zvolit toho po kom touží vaše srdce.Ale pro tuto chvíli se snažíte najít rozumné řešení a pokračovat s tím co vám život nabízí.

Podvědomě- Nyní vnímáte stálého přítele jinak.Cítíte trochu vinu,ale zároven se snažíte jí potlačit neboť to co děláte se neděje se smyslem někomu ublížit.Spíše se snažíte najít sama sebe.

Do budoucna budete mít snahu stálému příteli dát šanci aby si získal vaše srdce zpět,ale bude to za daných okolností(když milujete jiného) těžké.

Přítel

Věštba říká že on je mužem který by s vámi děti měl rád.Jeho city  vám jsou upřímné a do budoucnosti s vámi počítá.Přál by si aby byl vaší láskou stejně jako jste vy láskou jeho.

Podvědomě- se obává toho že by vás mohl ztratit a tak se nesnaží nalézt nic co by vás mohlo rozdělit.Záměrně tedy přehlíží věci které podvědomě tuší.

Do budoucna bude mít snahu vaší lásku získat a udržet , stejně tak vaší přízen a zájem o něj a váš vztah.

Krátkodobá budoucnost– Karty ukazují že asi roku až roku a půl padne ve vašem vztahu důležitý mezník který si bude žádat vaše rozhodnutí a který povede ke změnám mezi vámi.

Podle výkladu sice s přítelem zůstanete ale ne doživotně.

Dlouhodobá budoucnost– karty ukazují že váš vztah se bude muset vypořádat s vaším tajemstvím což vás jako partnery rozdělí.Ne proto že by vám přítel neodpustil,ale proto že vy si uvědomíte že od muže pro život potřebujete více a že byste trápila jak sebe tak svého přítele kdyby jste v tomto vztahu pokračovala dál.

Závěrem tedy karty ukazují že nejlepší cestou pro vás bude nalézt si partnera úplně nového který bude lepším mužem než váš partner současný.

Chcete udělat podobný výklad?