Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Když v lásce brání závazky

Dobrý večer.Posílám druhou část výkladu.Nyní zaměřenou na vztah váš s vaším bývalým partnerem.

Začnu opět vámi a tím jak vztah vidíte vy a po té se podívám na to co k vám cítí on a na závěr nahlédnu do budoucnosti jak té krátkodobé tak té dlouhodobější.

Vy

Karty ukazují že se kvůli němu stále trochu trápíte.Nemůžete na city k němu zapomenout ani ignorovat to že vás to k němu stále táhne.

Přála by jste si aby jste si být imunní vůči svým pocitům k němu neboť víte že štastné řešení pro vás všechny v tomto případě neexistuje a nerada byste někomu ublížila.

Podvědomě- I když jste si vědoma že mnoho věcí mluví proti tomu aby jste byli spolu tak v srdci doufáte že s něco změní mezi ním a partnerkou nehledě na vás a vy dostane šanci spolu být.

Do budoucna sama o sobě nebudete partnera k ničemu navádět ,ale spíše počkáte jako doposud co se z toho všeho vyvine.

Partner

Podle výkladu se mu velmi líbíte jako žena.Přitahujete ho fyzicky a kdyby mohl tak by váš vztah posunul na vztah milenecký.

Moc by si to přál.

Podvědomě- se však i přes to že pro něj žena není tak atraktivní jako vy cítí v manželství zavázán a nerad by jí klamal.

Do budoucna pro něj bude těžké vám stále odolávat za což se bude cítit provinile neboť dříve či později bude mít tendenci tomu po čem touží podlehnout.

Krátkodobá budoucnost– Karty ukazují nejasný vztah.Tedy jako doposud.Někdy se posunete k tomu že by se mohl stát něčím více, chvílemi se bude mít snahu partner držet zpátky neboť pokud jde o vás ví že by nešlo k krátkodobou záležitost.

Regulérního vztahu tedy nedosáhnete,ale milenecké sblížení mezi vámi je v tuto chvíli velmi pravděpodobné pokud se budete dále vídat.

Celkově vás to však dostane do ještě větších trablí v lásceL

Dlouhodobá budoucnost– Věštba říká že váš vztah bude mít tendenci sílit.Oba budete toužit po tom spolu být,ale jeho pouto k rodině mu nikdy nedovolí upřednostnit své potřeby před rodinou a tak toto partnerství nepovede ke Šťastnému konci.

Karty tedy říkají že se sblížíte i fyzicky(pokud se tomu nevzepřete) ale vztah který vybudujete pro vás bude příliš složitý a hodně vás i partnera potrápí .

Druhá část výkladu

1. Momentální situace, ve které se Váš vztah nachází

Karty ukazují na velmi fungující vztah a fungoval by i v oblastech kterých se neznáte.Oba to cítíte a vnímáte a tak vás to i přes překážky k sobě stále přitahuje.

2. Co Vás s partnerem spojuje

V tuto chvíli je to přátelství a fyzická přitažlivost.Jste naladěni na stejnou vlnu a tak si máte stále co říci což vše ještě posiluje.

3. Co Vás s partnerem rozděluje

Je to jeho náklonnost k rodině a závazek který se snaží respektovat.

4. Jak se bude vztah dál vyvíjet

Karty ukazují že nyní váš vztah směřuje ke vztahu mileneckému – velmi složitému trojúhelníkovému vztahu.

5. Jak vztah dopadne

Podle výkladu se vaše cesty budou muset rozdělit neboť partner nebude chtít rozbít rodinu.

6. Rada, jak si partnera získat

Svést ho ,ale počítejte s tím že se vám to vrátí.(prožijete hodně lásky a i když to bude těžké bude to stát za to.)Ale i to těžké budete muset přijmout pokud s tímto vztahem budete souhlasit.

7. Toto by mohlo vztahu bránit.

Je to jeho rodina.

Chcete udělat podobný výklad?