Úno 12, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Milostné komplikace v dlouhobé budoucnosti

Dobrý den.Posílám tedy slíbený výklad z karet:Nejdříve napíšu jak vztah vnímáte vy, po té přítel a nakonec se podívám na vaší budoucnost co se lásky a vztahů týká.


Vy-

Karty ukazují že k příteli chováte upřímné city, přitahuje vás.Také se ukazuje že si jím nejste úplně jistá co se dlouhodobé budoucnosti týká.

Podle výkladu se s ním ale cítíte dobře a spokojeně.

Podvědomě karty ukazují že toužíte po  velké lásce a rodině něčem novém co by vás přimělo myslet pozitivně a vneslo chut do života.

Do budoucna Karty ukazují že budete hodně přemýšlet o rodině – ukazují se děti a něco nového ve vztahu.

Přítel –

Podle výkladu je s vámi spokojený – považuje váš vztah za vážný a trvalý.Karty říkají že by si přál něco ve vztahu změnit či oživit možná ho také posunout dál.

 

Karty ukazují na zamilování a to že přemýšlí o snatku s vámi. /určitě vás nehodlá opustit.:-)

Do budoucna karty ukazují že bude věrný a bude pro vás dobrým přítelem(možná trochu kamarádem).

Krátkodobá budoucnost– podle výkladu váš vztah  bude fungovat.Ale bude v něm trošku chybět vášen a takové to duševní souznění.Přesto karty ukazují spokojenost.

Dlouhodobá budoucnost– Věštba ukazuje že tento vztah vám poskytne jistotu a zázemí.Ukazuje se společný život.Společné bydlení a rodina.

Celkově karty ukazují dlouhodobou společnou budoucnost.

Vztahy 2012 – 2013

Ve výkladu se ukazuje ve vztahu budete spokojená, budete v něm dlouhodobě pokračovat.

Ke konci roku 2013 se ukují trošku starosti kvůli tajemství které se dostanete do vašeho vztahu  vše se však srovná nejpozději do tří měsíců.

2013 – 2014

karty ukazují že zpočátku tohoto období vstoupí váš vztah do nového období.Ukazuje se že půjde o nečekané rozhodnutí které pro vás bude štatsné a bude se týkat nejspíše svatby nebo podobného důležitého kroku mezi vámi.

Tento rok pro vás bude štastný a hodně se sblížíte.

2013 -2017 –

Ve výkladu se ukazuje že do vašeho života vstoupí nový muž který pro vás bdue nečekaně velmi přitažlivý a bude těžké se ho vzdát.Ukazuje se velké jiskření a to že tím trošku ohrozíte i stávající vztah.

Věštba však říká že si nakonec vyberete vašeho přítele a zůstanete s ním.

 

Celkově se mi ukazuje že váš život v dalších letech získá zase třpyt.Po rodinné stránce vám vše vynahradí děti které budete mít s přítelem.Ztráta bratra trochu přebolí i když zapomínat budete těžko a dlouho.

Ale i tak vám věštba naznačuje ještě hezký dlouhý život.

 

Chcete udělat podobný výklad?