Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Nový život mladé ženy

Dobrý den.posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slok k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí.A po té rozeberu jednotlivé části výkladu jako je práce, peníze..vztahy..

Karty vás ukazují dole veprostřed výkladu což znamená že vás v tuto chvíli něco trápí a zatěžuje přesto však máte docela jasnou představu čeho by jste se ráda do budoucnosti od života dočkala.Karty naznačují touhu po harmonické rodině a dětech a také po lásce a krásném spolehlivém muži.

 

Podle výkladu se vám vaše přání splní.Ukazuje se pravé lásky dočkáte a také štastné rodiny.Dětí budete mít více -2-3 .Všechny zdravé, (určitě kluka i dceru.)První bude chlapec.

Vztahy –

Karty naznačují že ve vašem životě jeden vztah nečekaně skončí ukazuje se konec lásky a taková trochu nejistota co vás čeká do budoucnosti po této stránce.

Ve výkladu se objevuje rozcestí což je symbol pro hledání cesty ale i nového partnera.Podle karet  se nové lásky dočkáte docela brzy do roku a půl  a půjde o vážný vztah.

Do cesty vám přijde nový neznámý muž, ukazuje se že sportovního typu, možná trošku mladší,spíše pohodář, bezstarostný.

Karty naznačují že je to člověk se kterým prožijete velký kus života a budete spolu mít rodinu.

Velmi vám změní život co se štěstí a životního naplnění týká.

I když se ve vašem vztahu občas objeví mráčky- bude trošku samotář, někdy uzavřený, introvert tak se vezmete a budete spolu žít spokojeným životem.

Práce-

Podle karet Máte práci již delší dobu.Máte zde dost přátel, harmonické vztahy Karty ukazují spokojenost ale i trochu stres a zátěž.

Karty naznačují že máte práci ráda a v budoucnu v této práci zůstanete dokud nebudete mít děťátko.

Ukazuje se že novou lásku můžete potkat právě v souvislosti s prací.

Peníze-

Po finanční stránce karty naznačují že máte své peníze- jistý pravidelný příjem se kterým nakládáte tak aby jste měla vše poctivě a včas splacené a vyhnula se tak potížím.

Podle karet to tak bude i v další budoucnosti a vy si budete moc dopřát žít spokojeným životem.

V pozdější budoucnosti – při dětech se budete moci spolehnout na partnera že se o vás jako o rodinu postará.

Zdraví-

Karty ukazují že si svého zdraví vážíte a snažíte se žít tak aby jste byla zdravá a spokojená.

Podle výkladu se ukazuje že zdravá budete a to poměrně dlouhodobě- i v pozdějším věku.Trošku starosti se mohou objevit v oblasti ženských záležitostí  ale nic co by se brzy nevyřešilo k vaší spokojenosti .

Také pozor na úrazy venku.

Rok 2012

Celkově pro vás následující rok bude trochu složitý ale i velmi štědřejší co se štěstí a lásky týká nežli byl rok 2011.

Karty naznačují novou životní etapu a také radí aby sjet se netrápila tím co odejde – znamená to že přijde něco nového lepšího .

Chcete udělat podobný výklad?