Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Počátek lásky

Dobré odpoledne.Posílám slíbený výklad karet.

Začnu vámi a tím jak vztah vnímáte vy a po té se podívám jak jej vnímá přítel a na závěr nahlédnu do vaší budoucnosti jak té krátkodobé tak té dlouhodobější.

Vy

Karty ukazují že máte přítele upřímně ráda a toužíte po společné budoucnosti po jeho boku.

Karty ukazují že vám v mnoha ohledech jako partner vyhovuje jen vás trápí jeho nesdílnost a to že často netušíte po čem vlastně touží a jestli to co vám slibuje má v plánu skutečně dodržet.

Podvědomě- Ho vnímáte jako svého partnera se kterým prožíváte dobré i zlé a se kterým plánujete společnou budoucnost.

Do budoucna milenci zůstanete a pokusíte se ho více poznat a více mu porozumět aby jste si mohla udělat obrázek o tom co bude s vaším vztahem dále.

Přítel

Karty ukazují že on z vás tento pocit nemá.Naopak cítí že vám rozumí a že ví to co chcete.Má snahu váš vztah udržet zajímavý a tak trochu nezávazný.

Podle výkladu zatím o budoucnosti hlouběji nepřemýšlí protože zatím tak úplně nemá představu co od vztahu čeká.

Podvědomě- je však pouto k vám poměrně silné ale žije ze dne na den a tak se nezabývá otázkami jako je svatba.Některé věci cítí a vnímá odlišně a proto je jeho chování občas překvapující.Neznamená to však že by vás neměl rád.

Vyzkoušejte také věštění zdarma na stránkách Online věštby zdarma.

Do budoucna však zůstanete stále tak trochu uzavřený intimnějšímu sblížení nebo významnějším pokrokům ve vašem vztahu.

Krátkodobá budoucnost- Karty ukazují že s tímto mužem zůstanete i v dalším roce.Podle výkladu bude nadále plnit roli vašeho partnera.Ale vztah s ním se nebude vyvíjet tak jak byste si přála.

Dlouhodobá budoucnost- Věštba ukazuje že váš vztah pro vás přestane být do budoucna perspektivní a tak se vyvine spíše do přátelství než do vztahu na celý život.

Karty bohužel rodinný život ani svatbu s ním neukazují.Těchto věcí se dočkáte,ale s jiným mužem.

Co se jeho povahy týká- Karty ukazují hodně nezávislého a dost uzavřeného člověka.Má rád zábavu, pohyb.Neplánuje příliš do budoucnosti.Raději řeší věci za chodu.

Umí však upřímně milovat,ale i tak má rád svůj svět a svá tajemství.O svých pocitech nerad mluví a to ani s lidmi kterých se týkají.

Chcete udělat podobný výklad?