Zář 10, 2012

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Pracovní rozbor, vztahový výklad karet, věštění, výklady, vyklady budoucnosti

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve tedy k vaší první otázce.

 1- práce

0-1rok-

Karty říkají že spíše začnete něco nového – v kartách se ukazuje nový začátek.

Taky je zde vliv zkušené osoby která dá 2 rozumné návrhy jak překonat vaše problémy a se kterými se vše pokusíte opět vylepšit.

Podle výkladu práci mít budete (zakázky )Ke konci období přijde zlepšení i když celkově do budoucnosti bude vše dosti nejisté.

1-2roky-

Věštba ukazuje dlouhodobost a to že do vaší práce dáte hodně síly a vytrvalé práce.Dokázat se uplně oprostit od vašich potíží potrvá déle a bude se komplikovat.Ale ke konci tohoto období by mělo být vše definitivně za vámi a vám se bude velmi dařit.Je zde vidět spokojenost a i štěstí.

2-5 let –

Zde karty říkají že před vámi bude velmi pozitivní období.Ukazují se uspěchy a klid.Podle karet se asi v polovině tohoto období něco trošku zkomplikuje, ukazují se starosti se zakázkou a bude potřeba aby jste si daly pozor.Mohlo by se to v dalším budoucnosti opakovat.Ale jinak se ukazuje že vše půjde dobře a bude se vyvýjet podle vašich představ.

 

Karty radí vzít si to dobré z minulosti,ale nebát se nových věcí.Aby se vám dařilo bude potřeba nezůstat jen při starém.

Ps- jestli podnikáte s manželem nebo nějakým starším mužem nebojte se jeho nápadů budou pro vás dobré.:-)

1-  Vztah –

Karty na vaší straně ukazují že máte manžela ráda.Jste sehraný pár i když jste nyní trochu zatíženi neúpěchem z práce.

Podle výkladu však je pro vás váš vztah důležité, manželství je pro vás závazné

Do budoucnosti karty ukazují že se vynasnažíte aby manžel u vás měl pocit pohody a harmonie a budete spolupracovat na vašem pracovním problému.

Manžel –

Podle výkladu vás považuje za atraktivní a schopnou ženu.Váží s vás.Karty ukazují na oddanost a že i když se mezi vámi vztah stále mění tak vás má rád a jste pro něj důležitá.

So budoucna karty ukazují že se možná bude trošku uzavírat a chovat jinak nežli je u něho zvykem.

Krátkodobá budoucnost– Karty ukazují na vzájemnou náklonnost  a pochopení.Snahu se domluvit o společné budoucnosti.

Dlouhodobá budoucnost-Podle výkladu byl a je pro vás tím pravým mužem.Jste si souzeni zcela určitě.A také spolu zůstanete do konec a společnými silami potíže překonáte.

Chcete udělat podobný výklad?