Zář 10, 2012

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Pracovní rozbor, vztahový výklad karet, věštění, výklady, vyklady budoucnosti

Práce-

Karty v přítomnosti ukazují že se něco změnilo.Je zde vidět že harmonie a spokojenost je narušená a hrozí že se v budoucnu s touto prací rozloučíte a dojde k ukončení pracovního poměru.

Karty ukazují stres s starosti ale také pozitivní a důležitou práci kterou se snažíte udělat co nejlépe.

Podle karet vás práce baví,s kolegy máte dobrý vztahy.Pracujete poctivě a v budoucnu i pracovat budete.Karty ukazují že do roka – dvou let ale své místo změníte.

Bez práce nezůstanete – věštba říká že přejdete poměrně plynule z místa na místo.

Podle karet se vaše nové místo bude zabývat obchodem či půjde o zahraniční firmu.Práce bude spojená s cestováním, dost možná také s dojížděním.Bude dále nežli práce současná.

Karty říkají že vám nová práce již vydrží velmi dlouhodobě- a naleznete zde člověka který pro vás bude v životě důležitý.

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu jak vztah vnímá tedy žena a po té jak partner a nakonec se podívám na jejich společnou budoucnost.

 

Erika

Karty ukazují že je pro ní tento vztah velmi důležitý.Muže vnímá jako atraktivního  partnera ke kterému chová silné a upřímné city.

Trošku jí trápí že vztah není doposud úplně dořešený a do budoucnosti by uvítala kdyby se tak stalo a mohla by s tímto mužem napevno počítat.

Podvědomě-Podle karet je pro tuto ženu někdy těžké v tomto vztahu pokračovat,ale zároven se partnera nemůže vzdát protože ho velmi miluje.

Do budoucnosti karty ukazují že ta nejistota daná jeho závazky jí bude mírně zneklidňovat,ale díky náklonnosti které k muži cítí bude i nadále trpělivá.

Partner-

Podle výkladu je nyní tak trochu na rozcestí-poslední krůček od toho definitivně skončit s minulostí a vkročit oficiálně do nového vztahu.

On si přeje aby jejich vzájemný vztah vydržel,posunul se dále.Pro něj je také velmi důležitý a Anna pro něj hodně znamená jako žena a partnerka.

Podvědomě- je s ní štastný , spokojený.

Do budoucna se z jeho strany ukazuje že bude s Annou v kontaktu a bude do ní zamilovaný.

Krátkodobá budoucnost-Karty ukazují že vztah mezi nimi bude harmonický a bude pokračovat.V následujícím roce spolu ještě žít nebudou.

Dlouhodobá budoucnost– Podle výkladu se jejich vztah v dalších 3-5 letech posune dál.Splní se jejich přání a sny které ohledně vztahu mají.Ukazuje se dlouhodobá láska a společný život.

 

 

 

Chcete udělat podobný výklad?