Úno 12, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Problémy v lásce

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet:nejdříve napíšu jak vztah vnímáte vy a po té jak váš přítel a nakonec se podívám na vší společnou budoucnost jak krátkodobou tak dlouhodobou.

Vy-

Karty ukazují že máte pocit že přítele ztrácíte.Jste z toho smutná a zklamaná protože k němu stále chováte upřímnou lásku.

Toužíte po tom aby se váš vztah změnil k lepšímu a vy si byli opět blízcí jako dřív.

Podvědomě- karty ukazují že stále věříte že váš vztah bude opět lepší a vy budete spolu:Vnímáte vztah jako vážnější a důležitý pro vás.

Do budoucna- Karty ukazují že budete o přítele bojovat a pokusíte se vztah oživit přestože výsledek tohoto kroku bude nejistý.

Partner-

Podle výkladu se ukazuje že nyní stojí na rozcestí.Ukazuje se rozhodování – takže přemýšlí o vaší budoucnosti a v tuto chvíli přemýšlí i o ukončení vztahu.

Stále vás považuje za atraktivní a milou a chová k vám náklonnost ale váš vztah je pro něj něčím komplikovaný a on to v posledních měsících pocituje nějak více nežli dřív.

Přál by si aby nemuselo k rozchodu dojít.Podle karet mu chybíte – s jinou ženou poměr nemá , určitě ne vážný.

Podvědomě – karty ukazují že by si s vámi rád o všem promluvil a vysvětlil.

Do budoucna- kartičky ukazují na milé chování a o otevřenost.Proto věřím že se to mezi vámi opět zlepší ,ale bylo by potřeba vztah něčím oživit.Setkat se a být si blíže.

Jestli jde o vztah na dálku tak žít v tom samém městě a více se vídat.Pokud nejde tak karty mají na mysli překonání odcizení které vztah ničí.

Krátkodobá budoucnost – Karty ukazují zlepšení ale že pokud se oba více nezapojíte tak bude vaše pouto slábnout.

Dlouhodobá budoucnost – karty ukazují že se budete mít rádi a budete se stále hodně přitahovat.Ale také varují že je potřeba stále na vztah pracovat , mluvit spolu a vídat se.

Podle karet máte stále šanci spolu být.Ukazují že se k sobě hodíte jak duševně tak fyzicky.

Tak to nevzdávejte a zkuste se ozvat vy jemu a domluvit se na setkání pokud to půjde.

 

 

Chcete udělat podobný výklad?