Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Prozatím pouze přátelé

Dobrý den.Posílám tedy slíbený výklad karet.Začnu vámi a tím jak vztah vidíte nyní vy a po té s podívám na přítele.A na závěr na to co vás dva spolu čeká.

Vy

Karty ukazují trápení v lásce které vás stále provází.Milujete ho a udělala byste hodně pro to aby se k vám vrátil.

Velmi si přejete aby váš vztah dále fungovala,ale obáváte se že je mu konec.

Podvědomě- karty ukazují že vaše pouto k němu je velmi silné a jste odhodlaná o něj do budoucna zabojovat.

Karty ukazují že vaší rozluku ještě jako definitivní konec nevnímáte.Podle výkladu k další budoucnosti budete přistupovat s otevřenou myslí a náručí což vám umožní se opět s přítelem sblížit.

Přítel

Věštba ukazuje že k vám city stále chová.V tuto chvíli ve vás vidí atraktivní ženu které si váží,ale je rád že je volný.

Přál by si aby váš vztah byl nadále tak pozitivní jako v minulosti a on s vámi neztratil definitivně kontakt.Nebot si nechává dveře případnému návratu otevřené.

Podvědomě- Věštba říká že svého rozhodnutí chvílemi velmi lituje.Ale má stále pocit že potřebuje čas k tomu aby si vše srovnal v hlavě a tak si myslí že pro dobro vás obou udělal dobře.

Do budoucna karty ukazují že  této složité budoucnosti vstoupí ještě ke všemu další žena .

Krátkodobá budoucnost- karty ukazují že vztah partnerský mezi vámi zůstane prozatím ukončený.Ale v kontaktu budete a postupem času budete oba vše vidět mnohem jasněji.

Co se Vánoc týká tak se podle karet neuvidíte,ale v pozdější budoucnosti se setkávat budete.

Dlouhodobější budoucnost- Karty říkají že se váš vztah začne opět rozvíjet v něco více.Takže bude velká šance na to že spolu opět milenci budete.

Karty radí aby jste mu dala čas a ukázala mu že by jste ráda zůstala aspon jeho kamarádkou.

Chcete udělat podobný výklad?