Srp 28, 2014

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Rok změn

Dobré odpoledne.Posílám slíbený výklad karet.Začnu vámi a tím jak vás v tuto chvíli vnímá vaše okolí a po té se podívám na vše důležité co vás do budoucna čeká.

 

Karty vás ukazují jako hodně unavenou ženu.Vaše zdravotní potíže nepocházejí pouze ze stresu z práce ale i z dalších věcí které nesete na svých bedrech a které vás zatěžují.

 

Lidé ve vašem okolí vám hodně důvěřují s sdílejí s vámi své starosti.Podle výkladu ve vás vidí velmi citlivou a inteligentní ženu které si váží.

Začnu vaším vztahem

Podle výkladu jste k sobě vy a váš partner upřímní.Máte se rádi a do budoucna počítáte s tím že váš vztah budete dále udržovat a společně spolu budete žít v harmonii a lásce.

Karty ukazují že jste vašemu příteli velmi blízká, dobře vás zná.Vy sama jste velmi ráda že jste se poznaly neboť díky němu cítíte že po svém boku máte skutečnou oporu a člověka na kterého se můžete plně spolehnout.

 

Do budoucna věštba říká že se vám povede společně dojít k vaším snům které se vám vyplní.Ukazuje se mi vysněný domeček a dlouhý společný život v něm.

 

Práce

Karty ukazují náročnou práci která vás sice poměrně baví a zajišťuje,ale vybírá si svou dan na vašem zdraví.

 

Podle výkladu se dříve či později odejít rozhodnete.Karty výpověd ukazují a to nejpozději do roku a půl.

 

Věštba říká že si najdete práci novou- klidnější ale ani zde nebude vše úplně bez problémové.

Podle výkladu zde budou lidé kteří budou mít tendenci vyvolávat spory.

Takže ani na tomto místě nezůstanete trvale.

 

Peníze

Po finanční stránce se ve výkladu ukazuje dobré období.Vy i vaše rodina jste v rámci možností zajištěni tak aby jste dokázali zaplatit své pohledávky a potřebné náklady.

 

Z dlouhodobého hlediska se vám nadále povede dobře.Dostane se vám možnosti splnit si svůj sen a koupit si domeček podle vašich představ.

 

Zdravíčko

Věštba říká že si nyní čím dál více uvědomujete že být zdraví je velkou životním štěstím a nikoliv samozřejmostí.

Vaše problémy které pocitujete a řešíte vás dlouhodoběji zatěžují a omezují jak v pracovním tak v soukromém životě.

Podle výkladu se dočkáte do budoucna zlepšení,ale budete muset projít velkou změnou životního stylu a změnit práci která je hlavním důvodem vašich potíží.

S touto změnou se vám brzy uleví a budete se i duševně cítit mnohem lépe.

 

Syn

Karty ukazují zdravého chlapce který vyroste ve spokojeného muže s velkým množstvím přátel a lidí kteří ho budou respektovat a mít rádi.

Podle výkladu se neožení,ale prožije svůj život společně s dlouhodobou partnerkou se kterou se dočká i společných dvou dcer.

Věštba ukazuje že bude žít v vaší blízkosti společně s rodinnou a vaše vztahy budou velmi dobré.

PO stránce pracovní se mu povede dobře.Ale kariéra nebude jeho životní prioritou.Rodinu však dokáže finančně zajistit.

 

Rok 2013

Karty ukazují složitý rok plný změn.Jako rodina však budete držet pohromadě a povede se vám vylepšit vše co vás doposud tížilo.

Přeji hodně štěstí.

Chcete udělat podobný výklad?