Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Štastný osud pro hodného syna

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.

Nejdříve napíšu pár slov k vašemu synovi.

Karty ho ukazují jako upřímného, chytrého, citlivého muže.Potrpí si na teplo domova a čestné jednání.Podle výkladu je před ním nyní něco nového-životní etapa  která je na počátku.

Výklad ukazuje touhu po lásce a úspěchu.Také si hodně potrpí na kamarády kteří hrají v jeho životě důležitou roli.

 

Láska-

karty v jeho životě ukazují 2 důležité ženy mimo vás.Podle výkladu jedna láska je již uzavřená a ta druhá zasahuje až do budoucnosti.

Karty ukazují pevný vztah se společným bydlením.Vztah je silný po citové stránce ale  složitý.Výklad říká že s touto ženou budou mít  děti(spíše děvčátka)

Do budoucnosti se ukazují vašeho syna jako manžela a spolehlivého otce pro kterého bude rodina velmi důležitá.

Se svými dětmi bude mít láskyplný vztah.

Se svou ženou bud e mít vztah komplikovanější v dlouhodobější budoucnosti se ukazují nové zprávy a změny mezi nimi.

Práce-

Po pracovní stránce karty naznačují že bude v práci úspěšný.Ukazuje se že ho nemine nějaký typ vzdělání bud školy nebo dlouhodobější zaučení se na své místo.

Bez něj by nebylo možné toto místo zastávat.Podle výkladu se ukazuje že ho úspěšně dokončí což mu přinese lepší pozici a lepší platové podmínky.

 

Karty ukazují že toto místo si pak udrží dlouhodobě a bude zde spokojený.

Peníze-

Karty říkají že ho v další budoucnosti čeká lepší platové ocenění.To se týká období asi v polovině příštího roku.Podle výkladu se ukazuje něco nového a pozitivního co mu dodá do života větší jistotu a podmínky pro splnění jeho potřeb a přání.

Celkově na tom bude po finanční stránce dobře.

Zdraví-

Karty ukazují že jeho zdraví bude v budoucnosti trošku zkomplikované něčím akutním a nečekaným.Karty ukazují že může jít o úraz .K vyléčení bude potřebná návštěva lékaře, možná i trošku delší léčba.Ale v dalším období se problém vyřeší a po té již bude v pořádku a zdraví.

V dlouhodobé budoucnosti karty ukazují dlouhověkost a to že bude mít silnýý kořínek díky kterým se mu většina potíží vyhne.

Rok 2012

Podle výkladu před ním je složitý ale také zajímavý rok.Karty ukazují na to že i jeho čeká nějaké cestování nebo pobyt v cizině.Karty ukazují na to že pro něj v tomto roce bude důležitá rodina a rodinný život ale také budování kariéry a jeho práce ve které ho čekají změny.

Věštba říká že se v jeho životě urovná vztah s důležitým člověkem v jeho životě./otcem či kamarádem.

Vy a cestování-

Kartičky říkají že vás to velmi láká.Ukazují slunečnou zemi a hojnost –takže spíše něco civilizovaného.

Takové místo a cesta tam by pro vás byla prospěšná.Sice by spolu cesto přibyl do vašeho života rozruch a starosti,ale také se ukazuje něco nového co by váš život zpestřilo.

Celkově karty radí že pokud se budete cítit dobře tak jet.Jinak by vám to bylo líto.Ukazuje se též na pomoc někoho takže tam nejspíše nebudete samaJ

 

Chcete udělat podobný výklad?