Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Tajnosti

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té se podívám na jednotlivé životní části.

Karty vás ukazují jako spolehlivou, věrnou, přátelskou a milou se vztahem k pohybu, přírodě a velké lásce k rodině.

Podle karet si manžela velmi vážíte jste spolu již déle a máte upřímný vztah.Přestože oba ponecháváte tomu i dostatek prostoru pro sebe samého tak se máte stále rádi a máte si spolu co říci.

Karty ukazují že do budoucnosti zůstanete spolu.Ukazuje se trvalost a pevné kořeny takže by pro oba bylo těžké začít s někým jiným.Proto věřím že i přes běžné starosti váš vztah udržíte navždy.

U manžela karty ukazují že je chytrý vzdělaný.Taky se ukazuje tajemství což značí bud tajemství nebo to že v některých věcech si prostě nechává své myšlenky pro sebe (není to prostě upovídaný typ..)

Práce-

Po pracovní stránce karty ukazují že vás v blízké budoucnosti čekají trošku starosti a nervozita ohledně udržení si místa.Ukazuje se celková nejistota,ale že se vše vyřeší k vaší spokojenosti.

Zdraví-

Podle výkladu se zdravím starosti mít budete a nejspíše vás zákrok nemine nebo aspon pobyt v nemocnici se ukazuje jako jistý.

Ale také se ukazuje vyléčení a že se zase vše spraví.Karty ukazují dítě- což je nový začátek a bezstarostnost_:-)

Takže vyhlídky dobré.

Vaše stáří se ukazuje jako harmonické a to že budete plná energie a pozitivna.

Peníze-

Po finanční stránce karty ukazují že jste na tom poměrně dobře.Podle výkladu se i v budoucnosti budete moci dopřát žít normálním spokojeným životem.

Také se ukazují dobré zprávy a spokojenost jako taková.

Rodina a děti-

Ve výkladu se ukazuje že jako rodina jste spolu rádi.Máte vzájemné silné vazby a dokážete se spolu domluvit.

Karty ukazují u dětí štatsné dětství a to že z nich vyrostli hodní lidé.

Karty ukazují že do budoucna si hezké vzájemné vztahy udržíte.Ohledně dětí kartty ukazují cestování a také úspěšný život co se vztahů i kariéry týká.

PO zdravotní stránce karty nic zlého neukazují – snad jen pozor na úrazy – třeba v parku a venku.

Rok 2012

Karty ukazují že následující rok bude pro vás i rodinu štastný.Podle výkladu se ukazuje vzájemná láska a to že budete mile překvapení štastnou zprávou ze strany rodiny.

Karty ukazují shledání a společenský život.

Také se ukazuje že skončí nějaká starost která vás v minulosti trápila.

Závěrem přeji hodně štěstíčka.

 

Chcete udělat podobný výklad?