Úno 12, 2013

Posted by in Minulé životy | 0 Comments

Trochu tajemna

Dobrý večer.Posílám slíbený výklad z karet na minulé životy.Zaměřila jsem se na ty životy spojené s vaším přítem.

Karty ukazují že vaše pocity že jste si blízcí jsou oprávněné.Máte propojenou karmu a tak se již znáte z dřívějších dob.V obou dvou životech které vás dva spojují jste navíc byli partnery a měli mezi sebou upřímnou lásku.Tak proto ta náklonnost  důvěrnost.

První život-

Karty ho ukazují na dobu asi před 600 roky.Byly jste oba z dobře situovaných rodin.On chlapec, vy děvče.Už od mala jste k sobě měli silné pouto.Bylo to takové to oddané přátelství které přerostlo v dospělosti ve vášnivou lásku.

Karty říkají že rodiče však měli pro vás vybrané jiné partnery a tak nebylo snadné váš sňatek vybojovat.

Nakonec vám pomohla partnerova matka která viděla váš snatek jako jediné možné řešení když poznala že vás dva by nebylo skutečně dobré rozdělit.

 

Věštba ukazuje že jste se tedy vzali a žili v oddaném manželství noho let.

Druhý život- ¨

Rovněž partnerský karty vykreslují do období před 250 lety.Podle výkladu tentokráte šlo o domluvený a rodiči požehnaný snatek.Manžel byl starší zámožný muž a tak si na vás musel pár let počkat než jste dozrála do věku na vdávání.

Přestože byl manžel víc jak o 15 let starší tak mezi vámi hned přeskočila jiskra a vy jste se do sebe zamilovali.

 

Karty ukazují že jste se vzali a žili spolu dlouhým štatsným životem.

Vaše duše se v tomto životě ještě více propletly a vy jste k sobě nenávratně přilnuly.Proto se dnes ale i v dalších žitech vždy najdete a poznáte a vždy vás to k sobě bude přitahovat.

Což je ve vaší situaci velmi složité a těžké tomu odolat.

Chcete udělat podobný výklad?