Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet

Posílám tedy slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a po té výklad zpracuji ve formě vašich otázek.

Karty vás ukazují jako milou sebevědomou ženu která touží po harmonickém vztahu a rodině která by jí byla vším.Jste obětavá a tolerantní čehož si vaši partneři i okolí velmi cení.Důvěřují vám a mají vás rádi.

Začnu tedy vaším manželstvím

Karty ukazují že v minulosti jste byla vůči manželovi velmi upřímná a snažila jste se váš vztah učinit krásný a upřímný.Podle výkladu jsou však nyní vaše city vůči němu již chladné,přesto se však dokážete docela domluvit.

Do budoucna karty ukazují že je možné že na vás bude trochu žárlit a bude se snažit zasahovat do vašeho milostného života,ale jen do doby než se osamostatníte.

Ze strany manžela nyní karty ukazují že k vám má neutrální vztah.Stále vás považuje ale za svou ženu a nerad by po vašem boku viděl jiného muže.Podle výkladu zatím o rozvodu nepřemýšlí,je takto spokojený.

V budoucnu budete žít odděleně každý s jiným partnerem.

Váš nový vztah

Karty ukazují že vy vztah vnímáte jako dlouhodobý, ale nejste si úplně jistá tím jak se bude vyvíjet.Samozřejmě přítele milujete a toužíte být s ním štastná.

Podvědomě se ve výkladu ukazuje že ho máte ráda a považujete ho nyní za velmi důležitého partnera ve svém životě.

Do budoucna karty říkají že spolu budete žít.

Partner

Karty ukazují že vás považuje za velmi milou a atraktivní ženu se kterou je štastný.Přál by si aby váš vztah i nadále pokračoval a vy se s ním cítila dobře a spokojeně.

Podvědomě- Partnerovi jste velmi změnila život k lepšímu.Přemýšlí nad vaším vztahem a tím že by i on rád kdyby jste byla jeho životní partnerka.

Do budoucna se ve výkladu ukazuje touha a náklonnost z jeho strany.

Krátkodobá budoucnost-podle výkladu budete ve vztahu nadále pokračovat a hledat cestu jak spojit vaše sny a přání do společného spokojeného života.

Dlouhodobá budoucnost– Ve výkladu se ukazuje že se o děťátko budete snažit spíše až za rok.Tedy v roce 2013.

Děťátko se ukazuje jako pohlaví po kterém toužíte více.

Bydlení

Karty říkají že se do roku  odstěhujete ,manžel se s tím smíří.vy tak budete spokojenější.

Děťátko a zdraví

Podle výkladu budete vy i děťátko během těhotenství v pořádku.Karty ukazují že díky věku budete více sledovaná,ale miminko donosíte a bude zdravé.

Celkově vás karty ukazují jako spokojenou a zdravou ženu.Samozřejmě drobné nemoci potkávají nás všechny,ale nepůjde o nic co býváš ohrozilo nebo se nepodařilo vyléčit.

Práce

Po pracovní stránce karty ukazují že se vám v tomto roce bude vést dobře.Zůstanete na tom samém místě které vám poskytne do budoucna jisté zázemí a pravidelný plat.Podle karet si udržíte v práci dobrý kolektiv a budete zde relativně spokojená.

Peníze-

P finanční stránce karty říkají že se dokážete uskromnit a s penězi dobře vyjdete.také se ukazuje plněné přání což bude nejspíše to odstěhování.

Celkově se rok 2012 ukazuje jako trochu složitý,ale příjemný rok který vás posune zase o trochu dál.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil.

 

Chcete udělat podobný výklad?