Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet

Posílám slíbený výklad z karet:Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té napíšu ke každému z životních etap co kartičky ukáží ohledně budoucnosti.

Karty vás ukazují jako vytrvalého, hodného a srdečného.Jste člověk zábavný a společenský máte-li okolo sebe lidi v jejichž společnosti se cítíte spokojeně.

Dokážete se obětovat a bojovat za věci na kterých vám záleží.Lidé vám věří a cítí se s vámi většinou dobře i když vám někdy nerozumí.

Vztah a vztahy-

Udělala jsme tedy rozbor partnerský.Podle výkladu se na straně vaší partnerky ukazuje nejistota.Ve vás vidí muže ve kterém se těžko vyzná a často nerozumí vám ani tomu co děláte což váš vztah z její strany nahlodává.

Podle výkladu na druhou stranu posuzuje váš vztah celkově a přestože si nyní nerozumíte tak díky hezké minulosti vás stále ráda má.

Na její straně se též ale ukazuje trápení a to že se city vůči vám budou mít tendenci ochlazovat pokud sám se sebou i vaším vztahem nezačnete více pracovat.

U vás karty říkají že rodina je pro vás velmi důležitá.

Podvědomě je vaše partnerka nejdůležitější žena vašeho života.Ve vztahu jste upřímný a snažíte se aby jste si s partnerkou rozuměli.Přesto máte každý trošku jiné představy a potřeby a konflikty mezi vámi vznikají hlavně proto že se vám nedaří úplně nalézt rozumný kompromis.

K oživení vztahu přistupujete sice snaživě,ale možná by vám více pomohla další osoba která by vám oběma přiblížila pohled i představy toho druhého.

Karty do budoucna ukazují že se budete cítit ve vašem vztahu osaměle dokud oba nepřistoupíte na jiné řešení vašich neshod.

V Krátkodobé budoucnosti se potíže ukazují ale také to že se něco změní.K tomu bych se více vyjádřila v budoucnosti dlouhodobé.

V dlouhodobé budoucnosti karty říkají že se odhodláte k nějakému řešení které vám dříve nepřišlo na mysl a půjde o dobrý krok který povede k dlouhodobě spokojenému vztahu,který sice nebude bez mráčku,ale budete si v rodině o dost bližší.

Celkově tedy karty ukazují že v tomto roce se postupně vše zlepší,ale musíte zkusit něco jiného.Podle výkladu je též důležitá otevřenost partnerů ,komunikace a vzájemná tolerance.

Práce-

Ohledně práce karty ukazují na tento rok že nebudete mít nic jistého.

Též bych řekla že vás čekají překážky a tvrdá práce na sobě a vybudování jistější pozice do další budoucnosti.

Karty říkají že něco bude skončené a bude vám to dělat starosti.Ke zlepšování dojde až ke konci roku 2012 a následující rok (rok 2013)už bude o mnoho lepší.

 

Karty tedy radí přečkat toto obtížné období a bojovat neboť spokojenost a jistota sice není věčná ale v roce 2013 se mi ve vašem výkladu objevil čtyřlístek jako symbol štěstí a úspěchu.

 

Také přijde něco nového(tedy nová nabídka práce, lepší postavení a lepší finanční ohodnocení).

Finance-

Karty ukazují že vaší nynější finanční stránku ovlivňují nové zprávy a změny na které čekáte.Karty ukazují že se dočkáte brzy nové informace která vás potěší a pomůže vám mít se lépe.Karty též varují před tajnostmi v rodině.

Ukazují se spory kvůli penězům které by mohly prohloubit problémy partnerské.

Zdraví –

Věštba říká že přes všechny těžkosti které musíte překonávat máte tuhý kořínek a jen tak neonemocníte.Podle výkladu jste nyní pod stresem a cítíte se unavený a trochu zklamaný z vašich nezdarů což se projevuje na vaší celkové kondici a duševním spokojenosti.

Závažné nemoci karty však neukazují.

Do dalšího roku se ani nic zlého neobjeví.Celkově vám karty ukazují dlouhý a zdravotně bezproblémový život.(samozřejmě nemládneme záda  a klouby nás bolí všechnyJ

V pozdějším věku karty varují před onemocněním oběhové soustavy.

Celkově karty ukazují že rok 2012 bude rokem kdy budete muset opět bojovat o své štěstí.Karty vás ukazují jako silného a vytrvalého a proto vás osud takto zkouší.

Každá duše dostane naloženo jen tolik kolik unese a vy jste silný člověk který tímto životem získává mnoho zkušeností a ponaučení aby se mohla vaše duše dostat dál.

Závěrem přeji hodně +

 

Chcete udělat podobný výklad?