Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet

Karty vás ukazují nyní ve výkladu dole což značí že jste trochu unavená a zatížená starostmi o zdravíčko a pohodu ve vašem manželství.

Věštba říká že vás lidi okolo vás mají stále velmi rádi a někdy trošku těží z vaší laskavosti a dobroty.

Začnu tedy vztahem manželským.

Podle výkladu je k vám muž upřímný.Cítí se s vámi štastně, dodáváte mu sílu a lásku takže je velmi rád že jste právě jeho žena.

Ve výkladu se ukazuje že i přes drobné neshody které jsou v každém vztahu ten váš vztah funguje .

Do budoucna výklad říká že to tak i zůstane a vy dva spolu.

Pohodu ve vašem vztahu může trošku komplikovat žena která bude mít o vašeho partnera zájem a bude pro něj trošku pokušení,Přesto podle výkladu vám partner bude věrný .

Práce

Podle výkladu se mi v tomto roce po pracovní stránce ukazuje úspěch a také nové změny které budou pro vás pozitivní.Věštba říká že vám bude oporou v práci dobrá žena(nejspíše kamarádka)která vám pomůže úspěšně dokončit váš úkol který bude pro tento rok důležitý.

Pracovní místo tedy zůstane stejné, ale je možné že budete příjemně ohodnocena bud finančně nebo nějakou jinou odměnou která vás potěší.

Zdraví

Podle výkladu je nyní pro vás zdraví velmi důležité.Uvědomujete si jeho hodnotu protože je potřeba aby jste mohla úspěšně žít svůj život jak pracovní tak ten osobní.

Karty ukazují že starosti se zdravím budou, ukazuje se trošku na vině stres a celková duševní vyčerpanost daná bohatým a plným životem.

Ale problémy by měly brzy odeznít a ke konci roku se ukazuje takové pohodové období a  spokojenost.

Peníze-

Karty říkají že po finanční stránce se vám bude v tomto roce dařit dobře.Podle výkladu budete spokojená a plat i výdělky budou pravidelné a takové které vás bez problému zabezpečí.

Pozor si dejte na konci roku před nevýhodnou koupí či uzavření nevýhodné dohody.

Celkově karty ukazují rok Šťastný a pro vás v něm začne něco nového co se rodiny a dětí bude týkat.Ukazují se krásné zprávičky.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil.

 

Chcete udělat podobný výklad?