Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíši tedy pár slov k vám a vašemu aktuálnímu stavu a po té odpovím na vaše otázky.

Karty vás ukazují jako silnou ženu která je milá a má silný vztah k rodině.V tuto chvíli jste hodně zatížená všemi těmi starostmi protože nemáte po svém boku člověk který by je rozptýlit, ba právě naopak váš manžel je jedním  z těch věcí které vám radost berou.

Vztah a manželský svazek

Karty ukazují že ve vašem vztahu nyní stojíte na rozcestí.Podle výkladu cítíte osamění a smutek.Také pro vás vztah ve smyslu plnohodnotného vztahu skončil a rády byste svůj život v tomto směru posunula dále a byla s někým kdo by vám dokázal dát více vřelosti,opory a lásky.

Podvědomě-karty říkají že toužíte po hezkém vztahu.Přála jste si aby ten váš vztah s manželem se spravil ale zatím se stal opak.

Do budoucnosti karty ve vašem životě ukazují lásku jiného muže.(staršího, uvědomělého, společenského s dobrým postavením.)

Manžel –

U něj karty ukazují že vás stále  sice vnímá jako svou ženu,ale nechová se tak vůči vám.Ve výkladu se ukazuje citový chlad, tajnosti a to že si žije hodně po svém a nemá a ani nebude mít upřímný zájem na to něco změnit.

Krátkodobá budoucnost– (do roku)Karty ukazují na nové zprávy které váš vztah ještě více poškodí.Podle výkladu City manžela vůči vám budou povrchní a stejně tak jeho chování.

V dlouhodobější budoucnosti (do 3 let)se již ukazuje jiný muž, dlouhodobý vztah s pocitem zázemí a lásky.

Vztah s manželem se rozpadne, nový bude klapat a vy budete spokojená.

K novému partnerovi karty ukazují že se poznáte do 3 let, spíše ale mnohem dříve,Karty ukazují na to že zpočátku tohoto muže nebudete jako možného partnera vůbec vnímat,ale později se váš pohled na něho změní a váš vztah se začne vyvíjet podle vašich přání.

Zdraví –

Karty ukazují že si svého zdraví vážíte více a více.Nyní se ukazují těžkosti a trápení které se však do konce roku vyřeší.

Ukazuje se i lékařské zařízení tedy je možné že budete muset nějakou dobu i do nemocnice nebo se více podvolit léčbě .

Z dlouhodobého hlediska se ukazují i v dalších letech mírné starosti se zdravotními záležitostmi a nervozita,ale nic co by vás ohrozilo dlouhodobě a nedalo se vyléčit vás nepotká.

Podle výkladu se vaše zdravíčko hodně zlepší ve chvíli kdy budete opět spokojená.

Práce-

Po pracovní stránce karty říkají že práci mít budete .Půjde o práci která nebude sice snadná,ale budete zde docela spokojená  ale do roku a půl se rozhodnete o mírnou změnu kvůli rodině a dětem,ale celkově firmu a místo práce nezměníte.

 

Ukazuje se jistota a slušný pravidelný plat který vám umožní vyžít slušně a bez větších problémů.

Z dlouhodobého hlediska se větší změna místa ukazuje díky novému vztahu.Tato práce se ukazuje jako šťastnější, s dobrým kolektivem, mezi lidmi.Ukazují se pracovní úspěchy a jistota.

Toto pracovní místo získáte na doporučení vámi blízkého muže.

Peníze-

Podle výkladu se ve financích ukazuje trošku nejistota daná výdajem za děti.Ale pouze ta nejistota a to krátkodobá.

Později už bude vše zase při starém a budete na tom po finanční stránce tak že domácnost dokážete zabezpečit.

Rodina a děti

Podle výkladu jste si s dětmi blízcí.A přes všechny ty starosti jste silní a budete se mít rádi i v dalších letech.

Děti si vás váží a věří vám , z otce jsou naopak zklamané.

Do budoucna karty ukazují že zpočátku bude jejich vztah s novým partnerem trošku nejistý ale později se mezi nimi utvoří harmonický vztah který jim vydrží.

Také bych nevyloučila že se všichni přestěhujete do nového domu.Ale to až později s partnerem.Tedy do 5-7 let.

Celkově rok 2012 karty ukazují jako šťastnější i když komplikovaný rok.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil.

 

Chcete udělat podobný výklad?