Zář 10, 2012

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Velký výklad na vztahy, věštění budoucnosti, výklad z karet na lásku, věštba

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vztah vnímáte vy a po té jak váš manžel a nakonec se podívám na vaší společnost budoucnost jak dlouhodobou tak krátkodobou.

Vy-

Karty ukazují že jste city a touhu vůči manželovi ztratila již dávno.Podle výkladu jste zamilovaná do jiného muže se kterým byste ráda začala nový život.Trochu litujete že nejste více průbojná aby jste vaše manželství ukončila již dávno.Podle výkladu však manžel vaší laskavé a trpělivé povahy dosti využívá a více se vůči vám dovolí než když byste se mu více postavila.

Podvědomě- tento vztah vás velmi ubíjí a na oplátku nenabízí nic víc nežli trápení.

Do budoucna karty ukazují že dokud jej nepřekonáte a manžela neopustíte bude trvale bránit vaší lásce i štěstí.

Manžel-

Podle výkladu on vám není upřímný.Je zákeřný a manipulativní.Lásku k vám již dávno necítí a ani si vás neváží.

Avšak na rozdíl od vás není v tomto vztahu neštastný protože na něj ani na rodinu nebere ohledy a tedy se nikterak neomezuje ani se omezovat do budoucna nenechá.

Podvědomě jinou ženu má,ale spíše pouze pro fyzické potřeby nežli by jí srdečně miloval.

Do budoucna se ve výkladu ukazuje žárlivost a majetnické chování.Nebudete mu rozumět protože se nebude chovat podle vašeho očekávání.

Krátkodobá budoucnost-podle výkladu vaše manželství k rozchodu spěje.Vy však ještě nejste úplně připravena z něj odejít ale brzy budete.

Dlouhodobá budoucnost-Věštba ukazuje jiný vážný vztah ve vašem životě.A také že se váš život po rozchodu s manželem velmi změní k lepšímu.

Podle výkladu se nakonec k upřímné rozmluvě odhodláte.Manžel se zachová nepředvídatelně.Spíše bych řekla že neodejde ,ale bude se chovat vůči vám ještě hůře.Zvláště v dlouhodobějším čase což vás přiměje vztah nadobro ukončit.

Vy a váš přítel-

Vy-

Karty z vaší strany ukazují lásku a štěstí.Podle výkladu jste se do něj velmi zamilovala,protože jste se od manžela již velmi dlouhou dobu lásky ani aspon trošku pozorného chování nedočkala.

Cítila jste se štastně,ale nenašla jste odvahu to dotáhnout a s přítelem začít nový život přestože jste o tom mnohokráte snila a toužila.

Do budoucna karty ukazují že svou lásku budete tajit ale navždy vám v srdci zůstanou krásné vzpomínky které jste spolu prožili.

Přítel-

Ve výkladu se ukazuje velká láska a trápení.Miloval vás a konec vašeho vztahu byl pro něj snad ještě větší ranou nežli pro vás.

Byl s vámi štastý a to že vás potkal prozářila jeho život.

Přál si překonat vše co vás dělilo,ale viděl že nejste připravená a neměl sílu se dále trápit.

Do budoucna karty ukazují že se náklonnost vůči vám neztratí.Ukazuje se milé jednání a to že vás i nadále považuje za atraktivní ženu.

Krátkodobá budoucnost – Podle výkladu v následujících měsících bude váš vztah mít velmi nejistou budoucnost.Ukazuje se že lásku v srdci mít budete,ale spolu být moci nebudete.

Dlouhodobá budoucnost– věštba říká že se opět sblížíte.

I když je možné že vztah již bude pouhým přátelstvím vzhledem k okolnostem.

Takže šance na nápravu zde je, i když malá.Pokud chcete být s přítelem jako jeho partnerka tak musíte přijít s vyřešenou minulostí.Protože jako vázanou manželstvím vás již nepřijme.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil.

Chcete udělat podobný výklad?