Úno 12, 2013

Posted by in velký životní výklad | 0 Comments

Velký životní výklad -rady a rozbor

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve tedy napíšu jak vztah vnímáte vy a po té jak partneři.A nakonec se podívám na vaší společnou budoucnost.

Vy a manžel –

Vy-

Kartičky ukazují že jste v manželství byla vždy věrná a snažila se váš vztah upevňovat.Domov i rodina jsou pro vás důležité a dá se říci že stále i váš muž.Podle výkladu byste si přála aby mezi vámi bylo více romantiky a lásky,aby byl manžel pozornější k vaším citům.

Podvědomě- karty ukazují na tajemství a to že byste svou náklonnost k příteli v to chvílí raději ještě v tajnosti udržela.

Do budoucna- podle výkladu v manželství následující rok určitě zůstanete a budete spolu zatím fungovat jako normální pár.

Manžel-

Karty říkají že jste pro něj důležitou součástí jeho života:Podle výkladu se s vámi cítí dobře.Oceňuje vaši starostlivost a péči i když po citové stránce je trochu odmítavý.

Karty ukazují že by rád ve vašem vztahu pokračoval – je takto spokojený.

Podvědomě- karty ukazují že je z něčeho nervozní,ale sám sebe měnit nechce a  ni svůj přístup vůči vám.

Do budoucna se z jeho strany ukazuje že se příliš nezmění.

Krátkodobá budoucnost – Podle výkladu se ukazuje že asi do roku a půl dojde mezi vámi k něčemu co váš vztah na čas přeruší nebo také k nečekanému vyjasnění věcí mezi vámi.

Dlouhodobá budoucnost – podle karet se váš život změní a tento vztah nejspíše nějakým způsobem opustíte.Rozvod se neukazuje ale konce vztahu po citové a funkční stránce ano.

Vy a přítel-

Vy-

Karty ukazují na silné přátelství a to že vám je velkou oporou.Podle karet se ukazuje že si velmi rozumíte a něco vás k sobě hodně přitahuje.Výklad říká že byste ráda aby mezi vámi vznikl dlouhodobý pevný vztah.

Podvědomě- karty opět ukazují silnou přitažlivost ale také že je vztah mezi vámi hodně komplikovaný a být spolu není snadné.

Do budoucna- karty ukazují silné duševní spojení, a to že se budete snažit spolu vídat a trávit spolu čas.

Přítel –

Podle výkladu vás považuje za velmi důležitou ženu kterou ve svém životě potkal.Dokáže se vám otevřít.Ve výkladu e ukazuje silná náklonnost a také že ho vaše přítomnost pokouší a znervózňuje.

Přál by si aby i on byl pro vás tak důležitý jako vy pro něj protože se mu skutečně líbíte.

Podvědomě- Váš vztah vnímá jako pevný a trvalý ale uvědomuje si že v něm  nejste zapleteni jenom vy dva.

Do budoucna – věštba říká že se i on s vámi bude chtít vidět.Karty ukazují na přátelství, podporu a harmonii kterou mezi vás přinese.

Krátkodobá budoucnost – ve výkladu se ukazuje zpráva a komunikace která bude pro vztah důležitá.Také setkání.

Dlouhodobá budoucnost – Váš manžel váš vztah bude hodně ovlivňovat a vy jej proto budete před ním tajit .S přítelem si budete blízcí a budete se i nadále vídat .

Váš vztah karty znázorňuji jako dlouhodobý ale také spjatý s tajemstvím.

Vy a zdraví-

Dětství-Karty ukazují že jste v dětství bývala občas trošku nemocná.Ukazují se mírné starosti ale nic závažného.

Dospívání-v mládí vás karty ukazují jako spokojenou a zdravou dívku.

Dospělost –Ve výkladu se ukazuje že jste měla děti.Otěhotněla jste bez potíží.Výkladu říká že jste byla po zdravotní stránce až na pár drobných úrazů v pořádku.

Do budoucna- Podle výkladu budete trošku starosti se zdravím mít.Sem tam,Ale ukazuje se také že vždy půjde o krátkodobý a řešitelný problém který vás nebude nijak vážné omezovat.

Ve stáří katy naznačují že se budete cítit poměrně ve formě.Potíže by mohly být se zády,spánkem a oběhovou soustavou.

Vy a práce-

Karty říkají že jste byla ve škole úspěšná.Ukazují se úspěšné středoškolské studium a dobré známky.

Práce– zde karty naznačují že jste většinu života dělala to co vás baví.Vložila jste do toho hodně sil a energie.karty ukazují že jste zaměstnání několikrát změnila a trošku i mimo obor k čemuž jste si dodělávala různá školení.

Karty též ukazují že jste nějakou dobu pracovala z domu a to vás bavilo asi nejvíce ze všech prací.

Nyní vás karty znázorňují jako spokojenou a že se živíte prací která vás naplnuje.Ukazuje se že se věnujete činnosti s mladšími lidmi v dobrém kolektivu.K práci máte vhodné vědomosti a jde o práci spojenou s cestováním.

Do budoucna karty říkají že budete mít chut ještě nějakou dobu nezahálet.

Vy a peníze-

Karty ukazují že jste pocházela ze skromné rodiny.Ale vždy jste si žili době a v dostatku.

Podle výkladu jste se sňatkem dostala nové příležitosti k dobrému finančnímu zajistění.Karty říkají že jste si své peníze vždy zasloužila a vypracovala jste se k dobrému výdělku.

Nyní karty říkají že se máte dobře.žijete normálním spokojeným životem.Ukazují i na rodinný majetek a celkovou spokojenost.

Do budoucna- budete po finanční stránce zajištěná.

Vy a rodina-

Karty říkají že jste hodně citlivá žena.Rodinný typ který miluje děti.V rodině vás mají rádi a váží si vás protože jste spíše smířlivý a harmonický typ matky a ženy.Také si vás váží  protože se na vás vždy mohou spolehnout.Jak v minulosti vaši rodiče vaše rodina nyní.

Do budoucna věštba říká že budete vždy mít k sobě s rodinou blízko.Budete se s dětmi často vídat ,žít v jejich blízkosti.

S manželem spolu též zůstanete –viz výklad na vztah.

Rok 2012 – 2013

V následujícím  období vás podle výkladu čekají trošku složitosti ze strany vztahů a lásky.

Ale podle výkladu se mi v kartách ukazuje zajímavá prodloužená dovolená mimo vaše bydliště která vám velmi prospěje a pomůže si od všeho odpočinout.

Ve výkladu se ukazují společné rodinné chvíle a spokojenost.

Závěrem přeji hodně štěstíčka.

Chcete udělat podobný výklad?