Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

věštba pro oddanou matku

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu postupně vaše otázky.

Karty vás ukazují jako vyrovnanou poklidnou komunikativní a citlivou ženu která má velmi silný vztah ke své rodině –zvláště vaší dceři.

Ráda byste dokázala vybudovat váš nový domov a měla po svém boku skutečně hodného muže se kterým byste se měli rádi .Ukazuje se i touha po nějaké jistotě.

 

Podle výkladu máte se svým přítelem krásný vztah.Romantický ale i hodně upřímný.Karty naznačují důvěru a to že si oba uvědomujete co jste v sobě našli.

Vašemu partnerovi se velmi líbíte a cítí se s vámi štastný.

Vztahy a budoucnost– karty ukazují že ohledně lásky vás čeká v budoucnu ještě hodně.Ukazuje se dlouhodobý vztah s vaším přítelem.Ukazuje se velká fyzická přitažlivost a to že se rozhodnete po čase ještě pro jedno děťátko.

Podle výkladu váš vztah bude hodně štasný a harmonický a to i z hlediska dlouhodobého.Ukazuje se rodina a to že se vám s ním splní váš sen i když to vše půjde postupně a přijde v pravý čas.

 

Děťátko se ukazuje do 2-3,5 let.Bude to chlapeček.

Co se jeho polovičky týká tak problémy postupně odezní a vy budete mít klid na svůj vztah.

Bydlení-

Karty ukazují že do roku a půl přijde změna.Ukazuje se osamostatnění bydlení bylo dobré s vaší kamarádkou umožní vám to lepší finanční pohodu.

Podle výkladu se mi ukazuje stěhování a to že v novém domově budete spokojená.

Bude to první krok k vašemu úplně novému životu.

Nevyloučila bych i změnu města nebo aspoň čtvrti kde bydlíte.

Po 2 – 3 letech se ukazuje společné bydlení a přítelem.

Práce-

Karty říkají že vaše hledání je dobré.Skutečně se snažíte a máte dobře zaděláno na to najít práci která by uspokojila vaše potřeby a mohla by vás i bavit.

Podle výkladu se na vás do roku usměje štěstí.karty ukazují že možná i dříve.V práci naleznete potřebné uspokojení a přinese vám změnu.Půjde se jednat o obchodování také za ní budete muset nějakým způsobem dojíždět nebo se odstěhovat.

Půjde o dlouhodobé místo.Dcera i vy si zde zvyknete a budete spokojené.

Karty radí být vytrvalá a nebát se navštívit firmy i osobně .

Co se esoteriky týká tak karty nadání ukazují.Jste velmi vnímavá což je dobrý předpoklad k úspěchu.

Věštba říká že vás toto vždy bude přitahovat a jednoho dne se tomu věnovat budete.

Finance-

Co se příjmu týká tak vám tato práce umožní s penězi rozumě vyjít a zabezpečit vás.Manžel se ukazuje jako že platit bude i když sem tam taky bude dělat problémy,ale v podstatě se bude snažit  a na jeho alimenty bude docela spolehnutí.

Po finanční stránce tedy vyjdete a budete se moci i osamostatnit.Školku také seženete.

Zdravíčko-

Karty říkají že jste zdravá mladá žena která má silná kořínek a to nejen fyzický ale i psychický.ukazuje se vyrovnanost a to že díky tomu si dokážete zachovat chladnou hlavu tam kde mnozí ne.

Co se nemocí týká tak se ukazuje dlouhodobá spokojenost  zdraví jak vás tak vaší dcerky.

Nic zlého e v kartách neukazujeJ

Samozřejmě nějaká ta viróza člověka potká.

Dcera –

Karty ukazují spokojené děťátko které vás velmi miluje.Vnímá vaší lásku citlivost a cítí se s vámi v bezpečí navzdory problémům které vás potkaly.

Věštba říká že z vaší dcery vyroste milá krásná a přemýšlivá žena láskou ke sportu(možná koním)

Ukazuje se i chytrost a štěstí v lásce.Podle karet se vdá docela jako mladá dívka a s budoucím manželem bude štatsná.Jejich láska bude trošku vášnivá ale budou splu štastní.

Celkově karty ukazují že v následujícím roce přijdou další kroky ve vašem novém životě a bude to pro vás velmi štatsný a úspěšný rok.

Závěrem přeji hodně štěstíčka.

Chcete udělat podobný výklad?