Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklad do dlouhodobé budoucnosti

 

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu vaše otázky.

Karty vás ukazují jako laskavou, milou ,srdečnou ženu.Dá se říci že jste i úspěšná i když si sama úplně neuvědomujete svojí hodnotu.

Ve výkladu se též ukazuje pocit osamělosti a touhy po někom blízkém ve smyslu lásky a partnerství.

Podle výkladu sníte o nové lásce a začátku, a vaše přání se vám splní.Karty říkají že toho pravého potkáte asi do 2-3 let.Ještě ho nejspíše neznáte, ukazuje se tajemství a že si zpočátku nebudete tímto vztahem jistá.

Může být v tu dobu ještě nějakým způsobem vázán)třeba před rozvodem a podobně…)

Podle výkladu se potkáte někde venku,ale může to mít souvislost třeba i s tou knihou ve smyslu se seznámit při akci třeba jako školení, knihovna…

Mezi vámi bude vztah který začne pozvolna,ale bude z toho vážná láska.

Ve  výkladu se ukazuje že byste měla ráda více dětí- velkou rodinu.V tuto chvíli se mi v kartách ukazuje jeden syn.A ten bude i  váš.

Ohledně vztahu s Ludkem –(dneska má svátek žeJ)tak se mi ukazuje že v tuto chvíli po něm i tak stále trochu toužíte.Je pro vás těžké překonat jeho postoj k vašemu vztahu,ale časem se  vám to povede.

Karty ukazují že láska se změní v přátelství.I když on v tuto chvíli o přátelství nejeví příliš zájem.Je v kartách od vás odvrácený na druhou stranu.

Práce-

Podle výkladu je pro vás práce důležitá..V tuto chvíli bych řekla že máte poměrně jisté místo a i docela takové že vás to v ní baví.

Do budoucna karty říkají že v práci nadále zůstanete:ve výkladu se ukazuje že zde poznáte někoho kdo vás podpoří a bude vám skutečným přítelem- (kamarádka)

Podle výkladu vám toto přátelství pomůže překonat těžké dny ve vašem životě a to nejen nyní.

Jinak věštba říká že vám práce poskytne jistý příjem který vás nyní i v budoucnu zabezpečí.

Finance-

Podle výkladu karty naznačují že jste soběstačná po finanční stránce.Do budoucnosti peněz budete mít dostatek a budete si dobře žít.Karty ukazují splněné sny a přání.I to že vám finance umožní dobře se postarat v budoucnosti o rodinu.

Celkově se mi u vás ukazuje v následujících letech že budete mít rodinu, slušný příjem a milého muže.

Nebude to vždy úplně jednoduché,ale děťátko bude zdravé a u vás se taky nic zlého neukazuje./když jste to nechtěla vědět, tak pozitivum napsat můžuJ

Závěrem přeji hodně štěstíčka.Pokud vás něco napadne tak napišteJ

Chcete udělat podobný výklad?