Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklad  karet na problémy s rodinou

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak si nyní stojíte a jak vás vnímá vaše okolí.

Karty ukazují že jste sice v těžké situaci ale přesto se nevzdáváte a snažíte se vše zvládnout aby jste jako rodina přežili těžké chvíle.Podle karet vám v tom všem pomáhá velká láska k rodině a hlavně dětem.

Láska-

Co se lásky týká tak se moje předpověď nezmění.Stále vidím ve vaší budoucnosti muže se kterým budete štastná.Čas je v kartách pouze orientační,ale podle výkladu jej potkáte do 3 let.

Karty říkají že váš vztah bude dlouhodobý a změní váš život k lepšímu.Nepůjde o vašeho přítele z minulosti ale o jiného muže.

Karty ho ukazují jako klidného, pozitivního a sportovního, možná trošku mladšího.S láskou k cestování.

Podle výkladu na tom bude dobře i po finanční stránce a dokáže vás finančně zabezpečit.

Váš vztah začne jako přátelství a vyvine se v lásku a trvalý vztah s velkou budoucností.

Potkáte se na místě kde se cítíte dobře.Třeba při činnosti co vás baví.

Práce-

Po pracovní stránce karty ukazují že se vám bude v práci dlouhodobě dařit a své místo si udržíte.V dlouhodobější budoucnosti karty ukazují lepší pracovní pozici a s tím i zvýšení platu(Do 2 let)

Na tomto postu pak vydržíte dlouho a budete zde spokojená:přestože práce bude docela vyčerpávající tak vás bude bavit a i kolektiv bud dobrý.

Peníze-

Karty říkají že i přes těžké období ve kterém nyní žijete dokáže zaplatit co potřebujete.Domácnost zajistíte a děti uživíte.Na nové věci dosáhnete až za nějaký čas- do 3až 5 let se ukazují lepší existenční podmínky a konec starostí.

Podle výkladu to bude způsobeno zvýšením platu ale i změnou rodinných poměrů.

Také novým přítelem se kterým budete žít což vám velmi uleví.

Zdraví –

Ve výkladu se ukazuje že po zdravotní stránce budete vy i děti  docela zdraví.Až na nějaké drobnosti se vám nemoci vyhnout.

Věštba ukazuje že vy si dobré zdraví udržíte až do stáří.Celý svůj život prožijete u sebe doma a budete poměrně čilá i v pozdějším věku.

Potíže které by vás mohly potrápit – ženské potíže a cévní systém.

Rok 2012-

Karty ho ukazují jako rok kdy i nadále budete podporovat svou rodinu a děti.Ukazuje se že na tom budete po psychické stránce lépe.

Změníte pohled na svého přítele a nejspíše jej pustíte z hlavy.

Podle karet se rozhodnete najít si někoho jiného a uděláte k tomu první krok.

Závěrem přeji hodně štěstíčka.

Chcete udělat podobný výklad?