Zář 10, 2012

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Výklad karet na vztah, Věštění vývoje vztahu, vykladání z karet

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíši pár slov k vám a k tomu jak  vztah vnímáte vy a po té jak váš partner a nakonec se podívám jak karty vidí vaší společnou budoucnost jak z krátkodobého tak z dlouhodobého hlediska.

Vy-

Kartičky na vaší straně ukazují že vám na partnerovi stále velmi záleží a tak trošku doufáte v jeho návrat.Podle výkladu jste ve vztahu s ním byla velmi štatsná, vztah fungoval velmi dobře a to oboustranně proto se nyní cítíte vaší situací velmi zaskočená a trápíte se o to více.

Podvědomě-  pro vás je přítel velmi atraktivní pozitivní člověk se kterým jste se cítila štastně a v bezpečí.

Do budoucnosti se na vaší straně ukazuje že vám bude po příteli smutno,ale sama nebudete nic podnikat k obnovení vztahu.Spíše vyčkáte a budete se trápit.

Partner – Karty na jeho straně říkají že i on k vám stále chová lásku a silné city,.Proto se i mě těžko chápe jeho chování.Ohledně důvodu k rozchodu- karty ukazují že to rozhodnutí byl spontánní na základě nečekané a neplánové situace.To co ho k tomu tedy přimělo přišlo ze dne na den a proto to působí natolik zvláštně protože s vámi chtěl být.

Podvědomě- karty ukazují náklonnost a to že jste pro něj velmi atraktivní žena se kterou byl

Do budoucna se z jeho strany ukazuje že prozatím nebude podnikat nic pro obnovení kontaktu.Vztah si přeje v tuto chvíli uzavřít a skončit než si vyřeší své potíže.

Krátkodobá budoucnost- Věštba říká že na sebe budete myslet a vzpomínat a přemýšlet o sobě navzájem.Podle výkladu se na konci tohoto období(do půl roku)setkáte a opět sblížíte.

Dlouhodobá budoucnost – karty ukazují že vztah ještě skončený není a budete se spolu vídat.Nevyloučila bych ani že spolu budete tak jak doufáte protože se mi tu ukazuje i vážný zájem a velká láska.

Práce-

Karty říkají že ohledně práce se v toto roce dozvíte nečekaně dobré zprávy.Kartičky ukazují že zde také naleznete v někom útěchu(třeba podpoře přítelkyně ) která vám pomůže opět najít rovnováhu a spokojenost.

Celkově se mi tento rok zdá pro vás po pracovní stránce dobrý.Práci mít budete.

V dalším roce se mi ukazuje komplikace ohledně nějaké ženy která bude působit proti vám a přinese vám v kolektivu drobné starosti.

Také se mi ale ukazuje úspěch a poctivé jednání které vám ho přinese.Karty radí pravdomluvnost a upřímnost.

Chcete udělat podobný výklad?