Úno 12, 2013

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Dobrý večer, zrovna jsem dokončila váš výklad.:-)Posílám ho tedy.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu vaše otázkyJ

Karty vás ukazují jako velmi citlivou ženu, rodinný typ vyrovnanou a věrnou.Podle výkladu toužíte po klidném životě a harmonickém vztahu.Karty říkají že nyní začínáte novou životní etapu a že jste svou minulost již definitivně uzavřela.

Podle výkladu do dalšího vztahu vstupujete s optimistickými vyhlídkami a nadějí že to bude pro vás ten pravý muž a doživotní partner.

Vztah a vztahy-

Karty vás a partnera zobrazují tváří tvář k sobě což značí vzájemnou upřímnost.S přítelem si důvěřujete přestože jste si prošla zklamáním tak věříte ve vaší společnou budoucnost.

Karty říkají že v budoucnosti mezi vámi bude upřímný vztah pokračovat. Také se ukazuje že ve vztahu mezi přijde nějaké velké rozhodnutí- vztah se dostane na křižovatku a vy budete přemýšlet co s ním bude dále.

V dlouhodobé budoucnosti(roka a více ) karty naznačují že vaše životy se propletou a vy dva spolu budete žít a vzájemně si poskytovat lásku a oporu.

Práce-

Ve výkladu se ukazuje že je pro vás vaše zaměstnání důležité.V práci se vám dobře daří, vykonáváte své úkoly svědomitě.

Přesto vaše zaměstnání přináší hodně neklidu do vašeho života.V budoucnu vás čekají 2 obtížnější úkoly které díky snaze i štěstí vyřešíte k vaší spokojenosti.

 

Práci mít budete, podle karet bych řekla že půjde o poměrně jisté místo kde se bude střídat spokojenost a starosti.Asi jako v kterémkoli jiném zaměstnání.

V dlouhodobější budoucnosti se ukazují změny  a to pozitivní ve smyslu nového místa.

Zdraví –

Podle výkladu jste zdravá mladá žena která je citově vyrovnaná a s tím  souvisí i váš dobrý zdravotní stav.Karty říkají že zdravá zůstanete, v budoucnosti se ukazují pouze běžné nemoci, drobné obtíže ale nic co by vás nějak vážněji ohrozilo.

 

Karty ukazují že po zdravotní stránce může trošku zdraví pozlobit partnera- karty naznačují i návštěvu odborníka.

Ale jsou zde vidět přicházející dobré zprávy a vyléčení.

Peníze-

Věštba říká že jste na tom po finanční stránce již lépe.Ukazuje se vyrovnanost a dostatek financí pro normální příjemný život.

Podle výkladu vám vaše práce zajistí dlouhodobě stabilní příjem díky němuž dokážete plnohodnotně zajistit chod domácnosti.

 

Rok 2012-

Karty ukazují že v další rok  začnete velmi pozitivně.Ukazuje se spokojenost ve vztahu, rodině  a celkově i citová vyrovnanost a harmonie.

Podle karet v tomto dokážete dořešit veškeré nesrovnalosti z minulosti a tak se zbavíte všech starostí které by vás mohly v budoucnosti obtěžovat.

Ve výkladu se ukazuje že ve vašem novém vztahu se rozhodnete pokročit dále.Ukazuje se další krok k vážnějšímu vztahu.

Celkově půjde o velmi milý a pozitivní rok.Závěrem přeji hodně štěstí.

Chcete udělat podobný výklad?