Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Výklad karet pro zajímavého muže

Dobrý den.Posílám slíbený výklad karet.Začnu tedy rozborem vašeho vztahu a po té se podívám na vaší další budoucnost v oblasti lásky.

Vy

Karty ukazují že máte ženu stále rád.Druhá šance kterou jste vašemu manželství dali vás velmi zklamala.

Podle výkladu však stále doufáte že máte jako pár naději být spolu i když nyní víte že to bude mnohem obtížnější než byste očekával.

Přál by jste si aby to vše dopadlo jinak.

Podvědomě- nyní jste však připraven udělat to co považujete za správné a to je dát ženě to co si přeje.(volnost)

 

Do budoucna budete mít snahu zůstat s rodinou v kontaktu.Podle výkladu se pokusíte na všem s ženou dohodnout aby jste se rozešly bez zbytečných hádek.

Žena

Karty ukazují že je i pro ní těžké v tuto chvíli váš vztah vzdát.Skutečně si přála aby jste zůstali pohromadě,ale při tom všem si uvědomila tohle není cesta kterou by chtěla jít.

Podvědomě- Karty ukazují že vnímá velké odcizení mezi vámi a to že obnova důvěry a lásky mezi vámi by se vám dvěma podařila jen ztěží.Nebot nyní k vám lásku mileneckou necítí a na přátelství je pro ní nemožné vybudovat fungující vztah.Zvláště když je zamilovaná do jiného.

Do budoucna bude mít spíše tendenci na rozdíl od vás řešit vaše problémy spory a tím že vám nebude chtít v ničem příliš ustupovat.

Krátkodobá budoucnost– Věštba ukazuje že mezi vámi bude v příštím roce trochu napětí.Pro oby to bude rok hodně těžký směřující k definitivní rozluce mezi vámi.

Podle výkladu se však v druhé půlce roku vaše vztahy vylepší a komunikace mezi vámi bude snadnější a vstřícnější.

Dlouhodobá budoucnost– Věštba říká že váš vztah se bude postupem času zlepšovat.Přestože se nejspíše rozvedete tak bych nevyloučila že se opět trochu sblížíte.Určitě do té míry že vám spolu bude dobře a budete moc spolu bez problémů mluvit o všem co bude potřeba.

Karty vás jako pár v tuto chvíli však neukazují.Radí aby jste dal ženě to co chce a pokusil se s ní vyřešit vše po dobrém.Když budete klidný a upřímný tak i ona po čase pochopí že pro oba bude lepší když vám vyjde vstříc.

Vy a láska

Rok 2013

Karty pro příští rok ukazují že budete velmi pohlcen řešením vaší minulosti na to aby jste měl šanci navázat a budovat nějaký plnohodnotnější vztah.

Podle výkladu vás čeká spíše náročnější rok který vás však posune blíže k tomu co již delší dobu hledáte.

Rok 2014-2015

Pro  toto období karty předpovídají že naleznete útěchu a podporu ve starší atraktivní ženě.Tato partnerka vím poskytne to co vám u vaší ženy v posledních letech vybylo a dodá do života opět trochu radosti a lásky.

Vztah sice nebude doživotní,ale přesto vás překlene přes nelehké období.

2016-2020

Karty ukazují že do vašeho života vstoupí úplně nová žena.Podle výkladu se do sebe velmi zamilujete a nejdete si k sobě cestu.žena bude vašeho věku a dle výkladu půjde o důležitého člověka ve vašem budoucím životě.

Váš vztah však nebude jednoduchý a než budete moc být oficiálně spolu tak vás čeká řada překážek pocházející z partnerčiny minulosti.

Ty však překlenete a vybudujete společně spokojené partnerství.

Sám tedy nezůstanete.Určitě ne dlouhodobě.:-)

Chcete udělat podobný výklad?