Srp 9, 2012

Posted by in Výklad na vztah | 2 Comments

Výklad karet, výklad z karet, věštění budoucnosti, věštba ,20

Dobrý den.Posílám výklad z kartiček.
Nejdříve jsme se podívala jak to vidí kartičky z vaší strany, po té ze strany vašeho kamaráda.

Vy –

Kartičky ukazují z vaší strany oddanost, přátelství, náklonnost a to že je vám s ním krásně.

Podle výkladu se mi zdá že je to takové to počáteční zamilování a okouzlení.Přála byste si s ním sdílet své city a více mu rozumět protože si máte hodně co říci a velmi vás to k němu táhne.

Podvědomě – v kartách se mi objevila kotva- což je symbol oddanosti, připoutanosti a hlubší povahy vašich citů.Tudíž se nedivím že se cítíte tak jak popisujete protože pouto k němu vás na něj neustále nutí myslet a když si nejste jistá jeho smýšlením a city tak to není zrovna slastný pocit.

Do budoucnosti kartičky ukazují na to že mezi vámi bude něco více nežli přátelství- možná zpočátku i tajný milenecký vztah ale také z vaší strany je zde upřímná a nezištná láska.

Kamarád-

Podle kartiček ho ve vztahu k vám brzdí překážky.Jeho chování bych si vysvětlila tak že k vám na jednu stranu cítí také něco více a na druhou se tomu brání.

Určitě ho velmi přitahujete a nejspíše ho to štve protože chtěl tento vztah udržet ve formě přátelství ale hodně ho pokoušíte.

Přál by si aby se vztah mezi vámi změnil a byl více poklidný možná jako na začátku ale ví že to není ve vašich silách.

Podvědomě- myslím že i on začíná dávat více najevo své city.Podle kartiček ho hodně přitahujete a je mu s vámi příjemně a dobře.

Láska tam prozatím tolik vidět není.

Do budoucna – kartičky ukazují na nový začátek něčeho mezi vámi, ale vztah bude spíše sexuální nežli hluboký a spolehlivý aspoň v počátcích.

Později karty ukazují schůzky a to že bude mít tendenci vztah být vážnější a že spolu nejspíše jako pár skončíte a to v dlouhodobějším vztahu a společném životě.

Ukazuje se i společný domov.

Kartičky radí si sama v sobě vše promyslet a pak si promluvit s tím kamarádem.Netrápit se ve vztahu bez lásky a perspektivy,pokud jste si jistá že tam ta láska už není a jít za svým snem.

I když musíte počítat s tím co jsem psala že ho přitahujete ale tak jako vy na tom není.Bere vztahy trochu jinak.

 

Chcete udělat podobný výklad?