Kvě 26, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Dobrý den.Posílám výklad z kartiček.

Nejdříve napíši pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí .

Kartičky vás vidí jako ženu se smyslem pro rodinu, věrnou, spolehlivou.Také nejspíše ráda cestujete nebo máte ráda cizokrajné věci, mezinárodní kuchyni..

 

Přátelé si vás váží především pro vaši otevřenost a upřímnost.

Ohledně vás a vaší osoby –  přestože jste velmi přátelská , jste trošku uzavřený člověk především v těch osobnějších záležitostech.Nesvěřujete se lidem na potkání.

Velmi milujete svoji rodinu, především děti které jsou pro vás vším,ale i manžela.Doufáte že láska mezi vámi vydrží dlouho a budete spolu žít v harmonickém vztahu.

Vztah s partnerem-

Kartičky ukazují na upřímnost a na to že se máte rádi.Věřím že se na sebe i vzájemně dost spoléháte a podporujete se.

 

Ve vztahu jste oba pevně ukotvení a máte se rádi.Ve výkladu si hledíte do očí což je vždy dobré znamení pro budoucí vztah.Značí to že partneři si sebe váží a záleží jim na sobě vzájemně.

Krize a spory spolu řeší a jednají vůči sobě s láskou

Ohledně dlouhodobého manželství- kartičky varují v budoucnu před ženou kterou možná bude mít tendenci vašemu muži nadbíhat a mít nad ním jistým způsobem moc.Nemusí jít o milenku ale i třeba někoho kdo ho bude chtít využít ve svůj prospěch.Ale vám jako páru by tím mohl uškodit.

Kartičky té ukazují krásný vztah k dětem zvláště z vaší strany.Pevné trvalé pouto takže věřím že jste jim velmi dobrou maminkou.

Ohledně budoucnosti dětí – U obou se ukazují studia a pevný vztah k rodině.

Dcera pravděpodobně bude v starším věku trochu více cestovat a zakotví v hezkém manželství.

Syn – U něj kartičky ukazují že jeho vztahy s ženami budou trochu komplikované a delší dobu mu potrvá než najde tu pravou ženu.

S tou pak ale založí spokojenou rodinu a bude mít více dětí.

Také pozor na úrazy.

 

Ale obě děti budou v životě Šťastné a budou se k vám rádi vracet.

Vaše rodina vydrží po celý váš život pospolu a budete si vždy blízcí.

Práce –

Kartičky ukazují že pobíráte momentálně penízky od úřadu a že je vaše pracovní místo ted trochu nejisté nebo to momentálně nijak moc neřešíte co bude až vám skončí rodičovský příspěvek.

V budoucnu se ukazují změny  -ale také dobré zprávy.I když pravděpodobně neskončíte na tom samém místě tak práci mít budete a umožní vám vést normální rodinný život.

Peníze-

Kartičky říkají že jste na tom po finanční stránce celkově slušně.Manžel vás podporuje a tak žijete i s dětmi v dostatku.

Tato situace se rýsuje i do budoucnosti.

Také bych řekla že přijde ještě zlepšení nebo nějaké dobré zprávičky.Třeba zvýšení platu nebo možnost dobrého přivýdělku.

Zdravíčko –

Podle kartiček bude vaše i zdraví zbytku rodiny dobré.Ohledně nemocí – tak kromě drobných onemocnění se vaší rodině bude dařit udržet se po této stránce v pořádku.

Jen tu je to varování úrazů u syna ,ale to je u kluků vždy když jsou trošku klučičí.

Rok 2011 – 2012

Podle výkladu kartičky ukazují že do domu přijdou dobré zprávičky.(můžou se týkat rodiny, třeba syna) ale také to může být prostě dobrá zpráva jako taková která vás potěší.

Také ukazují radost , a zdraví dětí a celkovou spokojenost.

Pozor na penízky a nečekané ztráty způsobené unáhleným rozhodnutím.Lépe je v tomto roce dobré sázet na jistotu a nebo se poradit s někým nestranným a zkušeným.

Vztah manžel + děťátko + jeho máma.

Ohledně tohoto vztahu kartičky ukazují ze strany té ženy povrchní city ale také že se snaží s manželem vidět a komunikovat s ním.

Ona se cítí osaměle a touží po tom s ním navázat vážný vztah.(dost možná by s ním ráda žila nebo byla jeho stálá partnerka)

Jsou však mezi nimi překážky kterých si je vědoma a tak její snahy budou spíše nevinné a nedojde mezi nimi k ničemu vážnému.Ale asi bych si dala pozor i na to málo nevinné se bude snažit aspon o nezávazný milenecký vztah.

Manžel – kartičky ukazují že je pro něj atraktivní,ale jeho srdce patří vám a mezi nimi je spíše prostě jen povrchní vztah.

Třeba že se potkají líbí se mu ale nemají spolu nic.

V budoucnu kartičky ukazují že se bude snažit s ní kontakt úplně omezit protože mu bude něčím vadit a jemu to nebude příjemné.

Ale ona dost možná svou snahu jen tak nevzdá.

Ohledně toho děťátka – Kartičky ukazují prostě že jej bere jako dítě které má svým způsobem rád.

Chcete udělat podobný výklad?