Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklad karet, výklady z karet, věštění z karet, velké životní výklady

Posílám slíbený výklad z karet:Nejdříve tedy napíšu pár slov k vám a k tomu jak si nyní stojíte a po čem toužíte.

Karty vás ukazují jako přátelskou, sebevědomou ženu ,která se cítí nyní mnohem lépe nežli před rokem.Mnoho z věcí které vás trápily se vyřešilo a váš život se posunul dál.

Vztah a vztahy-

Aktuálně před vámi nyní stojí vztah s mužem který se v tuto chvíli jeví jako přátelství.Ukazuje se že jste si blízcí, rozumíte si a on svou náklonnost k vám udržuje v tajnosti.Možná i před vámi protože váš vztah v tuto chvíli není stále úplně jednoduchý a jsou v něm vázané další osoby.

 

Podle výkladu se ve vaší budoucnosti ukazuje že váš vztah bude něčím rušen ale blízko k sobě budete mít i nadále.

Tento muž není však ve vašem životě jediný kdo o vás projeví zájem.Co se lásky týká tak tu bude ještě jeden muž se kterým prožijete mnohem více.Ukazuje se dlouhodobý vztah který bude velmi harmonický a štatsný.

Karty tedy říkají že sama nezůstanete a splní se vám vaše přání mít po svém boku hodného muže.

Práce-

Po pracovní stránce se ve výkladu ukazuje že se budete ve vašem profesním životě více a více rozvíjet.Věštba říká že během následujícího období získáte hodně cenných zkušeností které vám pomohou udržet si vaši pozici a být v zaměstnání ceněna a spokojená.

Podle výkladu se budete moci spolehnout na své kolegy protože mezi vámi bude docela harmonický vztah a v práci budete úspěšná.Nepříjemnosti které vás potkají vás nijak vážně neohrozí.

Peníze-

Ve výkladu se ukazuje že spokojenost a dostatek.Jak nyní tak i v budoucnu.Podle výkladu se ukazuje vyřešení finančních závazků s mužem kterého karty ukazují v minulosti otočeného od vás.Tedy bych řekla že i on má vše důležité uzavřeno s vámi.

Zdraví-

Věštba ukazuje dlouhý život bez větších zdravotních problémů.Do budoucnosti se ve výkladu ukazuje že váš život se začne naplnovat poklidem a spokojeností což se projeví na tom jak se budete cítit.

Potíže které vás možná budou trošku zlobit budou dané pracovním vytížením a půjde spíše o drobnosti.

Rodina a bydlení-

Ohledně dětí se ve výkladu ukazuje že do budoucnosti budete držet spolu.Vaše vazby budou pevné a dětem se povede dobře.

Karty ukazují že budou mít silnou vůli si vybojovat to co si budou přát a dokáží jít za svými sny i přes překážky.

Ukazuje se mi též nějaké rozhodování dané novými informacemi které vašem dětem pomůže k úspěchu a spokojenosti.

Celkově karty ukazují pevné zdraví a úspěchy ve škole i v životě.Potíže které se postaví do cesty s vaší pomocí překonají.

Bydlení-

Podle karet se u vás ukazuje že přijde určitě nějaká změna o které již delší dobu trochu přemýšlíte nebo jste v minulosti přemýšlela.

Karty ukazují do 2 roků stěhování na nové místo kde zůstanete delší čas žít i s vaším partnerem.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil.

 

Chcete udělat podobný výklad?