Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklad karet, výklady z karet, věštění z karet, velké životní výklady

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve tedy začnu vámi a tím jak si nyní stojíte a jak vás vnímá vaše okolí a po té se podívám na vaše další životní části.

Karty vás ukazují jako sebevědomou milou a vyrovnanou ženu.Podle výkladu nemáte ráda zklamání a ztrátu a proto se tomu snažíte vyhnout zodpovědným přístupem k věcem na kterých vám záleží.

Manželství-

Karty ukazují že v partnerském životě jste nyní trochu spokojenější,ale stále vztah úplně neplní vaše očekávání přestože se velmi snažíte vaší lásku oživit a vztah zpeřit.

Karty ukazují že spíše je problém ve vašem partnerovi který je po citové stránce komplikovaný a málokdy dává najevo lásku a vděk čím si komplikuje vztah nejen s vámi ale i s ostatními.

On sám je ve vztahu spokojený, nerad by vás ztratil.

Do budoucna karty ukazují že se jeho osobnost ani postoj vůči vám příliš nezmění,ale v hloubi duše bude o vás i váš vztah dlouhodobě stát a bude vás mít velmi rád.

Práce-

Karty ukazují že vás zpočátku roku čeká hodně poctivé práce(velké vytížení a trošku i pracovní stres)

Podle výkladu však místo které máte bude v budoucnu lépe platově ohodnoceno.Karty ukazují i na povýšení nebo rozšíření vašich pravomocí a pracovních podmínek.

Věštba ukazuje že na konci roku 2012 skončí nějaké období a tím i starost ohledně vaší situace.V dalším roce se ukazuje větší klid a pohodlí.

Peníze –

Ve výkladu se ukazuje že nejste úplně bez starostí.Žijete skromně ale poctivě a dá se říci že i když musíte o výdajích přemýšlet tak si pořídíte vše co potřebujete.

Karty ukazují že v každém dalším roce bude situace o něco lepší a váš život snazší.Celkově tento rok nebude snadným,ale ukazuje se mi splnění nějakého vaše hmotného přání.

Zdraví-

Celkově se ve výkladu ukazuje trošku únava a také že jste hodně ve stresu a unavená.Podle výkladu vás dost zatěžuje váš partner a domácnost,protože máte důležitou roli a všechny problémy se řeší přes vás.

Podle výkladu do budoucna budete trošku nejistá a mohou se objevit drobné zdravotní starosti u kterých si nebude úplně jistá jestli je potřeba je řešit.Ale nic závažného vás ani rodinu neohrozí.

Rodina a vztahy

Zde tedy udělám rozbor vztahu vašeho muže a dcery-

Začnu výkladem ze strany dcery.

Karty ukazují že s přicházejícím dospíváním čím dál více vnímá svoji a otcovu rozlišnost povah.Podle výkladu by ráda kdyby byl vůči ní citlivější, chápavější a vstřícnější tak jako vy,protože jinak má tendence se před ním více uzavírat.

Hádat se s ním a tak mezi nimi nejsou vztahy zrovna růžové přitom ona by ráda kdyby vztah s tátou měla harmonický a pohodový.

Do budoucna karty ukazují že se bude mít tendence uzavírat a hledat pochopení a náklonnost někde jinde.

Manžel-

Karty ukazují že je někdy ve vztahu k dceři přísný a strohý přestože jí má rád tak jí to dává málo najevo.

Podle výkladu jsou mezi mimi často spory,prostě ho svým chováním dosti rozčiluje.

Do budoucna karty ukazují že se bude snažit být milejší,ale přesto mezi nimi budou složitosti dlouhodobě.

Krátkodobá budoucnost-Podle výkladu nyní bude jejich vztah dosti komplikovaný, bude to složitější i po finanční stránce což jim poklidu nepřidá.

Dlouhodobá budoucnost-karty říkají že po pár letech se jejich vztah zlepší.Manžel bude vůči ní jednat s větším klidem a dcera se zase rozumněji chovat.Ale nikdy mezi nimi nebude takový vztah jaký máte mezi sebou vy.Samozřejmě že v pubertě to není s dětmi ani s rodičem snadné celkově,ale mezi otcem a dcerou je to složité i z jiných důvodů.

Celkově se rok 2012 ukazuje rovněž složitější,ale také změny v něm budou k lepšímu pro vás i celou rodinu.

Karty ukazují že si polepšíte po finanční stránce,ale až na přelomu roku.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil.

Chcete udělat podobný výklad?