Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklad karet, výklady z karet, věštění z karet, velké životní výklady

Posílám slíbený výklad z karet:Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás nyní vnímá vaše okolí a po té opět rozeberu všechny důležité součásti života.

Karty vás ukazují jako  ženu která vnímá to že se její život změnil k lepšímu.Podle výkladu máte sice obavy budoucnosti,ale cítíte že by to mělo být vše dobré.To že se vám daří lépe není náhoda,ale je to dané vaší poctivou prací a dlouhodobou snahou.

S okolím vycházíte dobře a v rodině i nadále nacházíte dobré zázemí a lásku která vám dává sílu a pocit štěstí.

Vztah-

Karty říkají že váš vztah je silný,upřímný a na manžela se můžete spolehnout.Podle výkladu k sobě vzájemně pociťujete lásku a čas který spolu trávíte se snažíte využít tak aby jste v něm byli oba spokojení.

Váš manžel vás vnímá jako skvělou , citlivou a atraktivní ženu která je pro něj vším a snaží se stejně jako vy vás i rodinu zabezpečit a udržovat štastné.

Samozřejmě život není vždy jen růžový ale problémy které vás potkají dokážete společně přestát a nijak vaše manželství neohrozí.

Ukazuje se i vzájemná věrnost.

Práce-

PO pracovní stránce se ve výkladu ukazuje trošku nejistota která potrvá delší čas.V následujících měsících o práci nepřijdete ,ale do konce roku karty ukazují že o změně místa budete muset vážněji přemýšlet.

Ale spíše z osobních důvodů a obav kvůli té nejistotě.

Celkově vás karty bez práce neukazují takže pokud se odejít rozhodnete nebo budete nějakým způsobem ke změně místa přesvědčena tak si novou práci záhy najdete.

Rodiny bez vašeho přijmu nezůstane.

Peníze

V výkladu se ukazuje výrazné zlepšení oproti minulému výkladu.V následujících měsících se ukazují se výdaje za děti které však dokážete poplatit a s penězi dobře vyjít.

Do budoucna karty říkají že se úspěšně vyhnete nějaké ztrátě která na vás ke konci roku čeká.

Ukazují se rozumná rozhodnutí a dobrá finanční situace.

Zdraví

Věštba říká že se cítíte trošku klidněji,už vás nezužuje takový strach,ale stále jisté pochybnosti máte.

A tím jste i nadále zatížena.V budoucích měsících se však budete cítit lépe.Podle výkladu se postupně starosti jedna po druhé vytratí.Vy získáte větší jistotu na základě vašich rozhodnutí.

Z čistě zdravotních věcí karty ukazují že vás jako rodinu žádná vážná nemoc neohrozí.Drobná stonání dětí však přijít mohou.Ale nic co by se do pár dní nevyřešilo.

Rok 2012-

Karty ukazují že tento rok bude hezký i když i trošku složitý.Ukazuje se dobrá zpráva v rodině týkajících se dospělé osoby, muže.Třeba otce.

Karty též ukazují na nějakou cestu která vás čeká.Tedy si nejspíše dopřeje v létě i krátký odpočinek spolu s manželem.

Také je zde nějaké tajemství které vám bude svěřeno a vy jej budete muset zachovat.I když bude pozitivní.

(třeba těhotenství kamarádky)

Celkově bych řekla že není nutné se ničeho tolik obávat.Bude při vás stát štěstíčko a i věci na první pohled těžkosti se stanou do budoucna pozitivními.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil při rozhodování.

Chcete udělat podobný výklad?