Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

výklad pro Lucku(jméno je fiktivní:-)

Dobrý den.Posílám slíbený výklad karet.Začnu vámi a tím jak vztah nyní vidíte vy a po té se podívám na stranu přítele a vaší další budoucnost.

Vy

Karty ukazují že k příteli stále chováte náklonnost.Podle výkladu vás trápí že se chová takto záhadně.Na jednu stranu vám dává naději.Na druhou nyní nevíte co od něj očekávat.

Přála byste si aby pro svou odmlku našel nějaké rozumné vysvětlení a vaše láska měla ještě naději.

Podvědomě- Cítíte hmatatelnou změnu z partnerovi strany kterou rozhodně nevítáte neboť jste doufala že jeho zájem a city jsou stejně silné jako ty vaše.

Do budoucna budete mít snahu si s ním vše vyjasnit aby jste mohla pokračovat ve svém životě dále s vyřešenou minulostí.

Přítel

Karty ukazuji že váš vztah vnímal skutečně velmi silně.Byl vámi okouzlen, řekla bych až zamilovaný.Přál si s vámi vytvořit něco více a měl upřímnou snahu touto cestou jít.

 

Podvědomě- nyní si však uvědomil že vzdálenost která vás dělí bude dlouhodobý a velký problém se kterým byste se musely neustále potýkat což by zvládal stále obtížněji neboť byste mu chyběla.

 

Do budoucna proto bude mít snahu aby se jeho život v tomto ohledu stal poklidnější a tím pádem se proto bude mít tendenci od vás odpoutat.

 

Krátkodobá budoucnost– Věštba ukazuje na ukončení vašeho partnerského vztahu,Přítel se vám však ozve a bude mít snahu vás svůj postoj objasnit tak aby vám neublížil.

Dlouhodobá budoucnost– Karty ukazují že tento vztah jako vztah partnerský nebude mít dlouhého trvání.

Mezi vámi však bude po čase kontakt.I když ne nijak silný nebo intenzivní jako jste zažili v minulosti.

Druhá část výkladu

 

1. Momentální situace, ve které se Váš vztah nachází

Karty ukazují že váš vztah v tuto chvíli mění.Podle výkladu je to způsobeno oslabením zájmu ze strany přítele který změnil názor.

2. Co Vás s partnerem spojuje

Podle výkladu jste se k sobě partneři velmi hodili.Oba jste po dlouhé době potkali někoho(sebe vzájemně) koho jste si uměli představit po svém boku.

3. Co Vás s partnerem rozděluje

Karty ukazují že mimo vzdálenosti jsou to i závazky z minulosti ze strany partnera.Nějakým způsobem na své minulosti lpí to ho spoutává.

4. Jak se bude vztah dál vyvíjet

Podle výkladu dojde k jeho ukončení.

5. Jak vztah dopadne

Karty ukazují rozluku.

6. Rada, jak si partnera získat

Věštba radí aby jste se netrápila.A aby jste i nadále zůstala tou skvělou ženou která získala jeho srdce.

7. Toto by mohlo vztahu bránit.

Vztahu by bránilo to kdyby jste se příteli úplně uzavřela.Když mu dáte čas tak se vám ozve a bude šance pokračovat ve vztahu aspon v přátelském duchu.

Chcete udělat podobný výklad?