Úno 12, 2013

Posted by in Výklad snů - snář | 0 Comments

Výklad strašlivého snu

Dobrý večer.Ze soboty 5.11.2011na neděli 6.11.2011 k ránu se mi zdál tento sen:
Mrtvoly
Byla jsem u babičky, která byla živá v pokoji a už je 15 let po smrti, na posteli měla hromadu mrtvol, které měla spálit. Viděla jsem oblečené lidi s šedivými obličeji, které jsem nepoznávala. Mezi nimi měl být i můj dlouholetý přítel- druh (zemřel) a sestra, která je naživu. Byla tam i moje mamka, která organizovala, co se s mrtvolami bude dělat, plakala jsem o sestru a koukala na mrtvoly a byla ráda, že tam nevidím obličej sestry a přítele. Říkala jsem si, proč ta smrt stále kolem mne obchází a bere si lidi, které mám ráda.Pak jsem se ocitla někde venku, kde bylo připravené ohniště a já mamce říkala, že to babička nezvládne všechny ty mrtvoly sem odnést a spálit.“ blik“ mrtvoly byly na hromadě venku. Věděla jsem, že je tam odnosila mamka a ptala jsem se jí, jestli je tam přítel a sestra. Ona že jo a že přítel vypadá dobře a není pomlácený (zemřel tragicky při přistání na padáku, byla provedena soudní pitva) a sestra prý držela v ruce klíče od auta. Ihned se mi vybavila ruka, jak křečovitě svírá klíče od nového auta, mají dvě. Moc jsem plakala. Na posteli zůstalo nějaké oblečení z mrtvol, které jsem měla dát vyprat, pak jsem se vzbudila. Bylo mi velmi nepříjemně.

Prosím můžete mi napsat, co tento sen znamená?

Stále mám sny velice živé, někdy i dva za noc. Převážně si sny pamatuji, někdy vím, že se mi něco zdálo a nevzpomenu si, jen vím jestli to bylo příjemné, nebo ne.

Dobrý den.Odpovídám na váš sen.Podle výkladů snů je sem sice velmi děsivý a smutný,ale do reálného života nic zlého neznamená.tak se nemusíte obávat.

 

Ve snáři mrtvola znamená pravý opak že při vás bude stát štěstí a vy se ze všeho nebezpečí dostanete bez úhony.

To že se vám zdá o příteli znamená že ve vašem podvědomí jste se s jeho smrtí stále nesmířila a chybí vám.

Sny o matce znamenají rovněž štěstí a to že všemu tzv. velela je vaše podvědomé cítění že v dětství řídila váš život – tak v tom logicky pokračuje i ve vašem snu.

Ve snech se často vracíme do času dětství protože je to velmi důležitá část našeho života.

 

To že jste v tom strašném snu viděla blízké lidi – to značí váš strach o ně posílený danou tragédií která vás potkala.Nemá to žádný zvláštní význam.Naštěstí to ve světě snů nefunguje tak že se splní to o čem se nám zdá.:-)

Chcete udělat podobný výklad?