Zář 16, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklad z karet na rodinný život a zdraví

Posílám slíbený výklad z karet.Začnu vámi a tím jak vás vnímá vaše okolí a po té se podívám na to co vás čeká do budoucna a na vaše otázky.

Karty vás ukazují jako srdečnou a starostlivou ženu která je věrná a má upřímný zájem o své blízké.Podle výkladu jste mezi lidmi vnímaná jako oblíbená a nekonfliktní žena na kterou se můžou spolehnout.

Přála by jste si aby jste se jako rodina měli dobře a vaše děti čekala štastná budoucnost.

Manželství

Karty ukazují na to že váš vztah je silný a trvalý.Podle výkladu si důvěřujete a necháváte si vzájemně dostatek prostoru.Zárověn váš zájem o toho druhého je upřímný protože se máte rádi.

Na důležitých věcech se dokážete dohodnout a i do budoucna zůstanete spolu jako poměrně harmonický a spokojený pár.

Karty symbolizují do budoucna věrnost a vzájemné pouto.

Vztah vaší dcery

Karty ukazují že tento vztah jim nevydrží neboť v něm nebude štastná.Karty ukazují na rozluku danou pochybením partnera.

Dcera nemusí mít obavy.Dětí a rodiny se dočká,ale s jiným partnerem.

Práce

Po pracovní stránce karty ukazují že jste na své místě spokojená.Máte zde zázemí a vede se vám dobře.Proto by pro vás nebylo výhodné své místo nyní měnit.

Co se dcery týká tak své nové zaměstnání zvládne a najde si zde své místo.Vaše počáteční opora by se jí hodila,ale dokáže se vypracovat i bez ní.

Možnost jí následovat mít budete,ale spíše změnu neuskutečníte.

U manželovi práce karty ukazují komplikace a to že bude nucen ke změně či zmírnění nasazení.

Peníze

Karty ukazují že po finanční stránce si vedete poměrně dobře.Dokážete s penězi dobře vyjít.

Do budoucna se situace rýsuje že budete nucena z finančních důvodů uskutečnit změny které pro vás budou trochu přítěží a které jste neplánovala.

Co se návratu peněz týká tak karty říkají že budete nucena spolupráci ukončit.Ukazuje se změna a hledání východiska které nebude snadné.Nebot váš společník bude mít se zaplacením problémy a nebude v blízké době mít snahu své dluhy vyrovnat ani na to nebude peníze mít.

Takže se váš problém s ním potáhne dlouhodobě.

Zdraví

Zde jste se zajímala především o manželovo zdraví proto začnu vaší otázkou první.

Podle výkladu je již delší čas jeho zdraví oslabené a budou ho i nadále provázet dlouhodobé potíže které vás budou zatěžovat .Dříve či později bude nutné se změně celkové kondice se přizpůsobit.

Karty ukazují i na nečekané změny po zdravotní stránce.

U vašeho zdravíčka karty říkají že se vám povede dlouhodobě.Nic vážného kartičky neukazují.Pouze stres a duševní starosti dané vaší laskavou povahou a zájmem o druhé.

Studium syna

Zde karty ukazují že bohužel ani do budoucna své výkony a přístup ve škole nezlepší a tak se budete muset spokojit s malým zklamáním po této stránce.

Co se práce týká- tak si místo bude hledat delší čas a potrvá mu než najde něco kde najde rozumné uplatnění a práce ho bude bavit.

Přeji hodně štěstíčka.

Chcete udělat podobný výklad?