Zář 10, 2012

Posted by in Velký výklad karet | 0 Comments

Výklady, výklady karet, velké výklady budoucnosti, věštba, věštění

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá okolí a po té rozeberu jednotlivé důležité části a vaše otázky.

Karty vás ukazují jako milou a inteligentní ženu pro kterou je rodina důležitá.Podle výkladu vás lidé mají rádi a část se vám svěřují.

Vaše rodinné vztahy jsou dobré, máte příbuzné ráda a oni vás.

Manželství-

Podle výkladu na vaší straně karty říkají že vášnivá láska z vaší strany již sice odezněla,ale stále máte manžela ráda a toužíte po tom být s ním.

Důležité je aby jste se na něj mohla v zásadních věcech spolehnout a to se dá říci že můžete.

Podvědomě- karty ukazují na to že po partnerské stránce jste se nyní hodně odcizili a to vás trochu mrzí.

Do budoucna se ve výkladu ukazuje trošku nejistota z tohoto vztahu, přesto vy dále budete manželovi hodnou a věrnou ženou.

Manžel a jeho postoj vůči vám-

Karty ukazují na uzavřenost, tedy bych řekla že žije svým vlastním životem a příliš na vás nebere ohledy.Rád vás má ,ale již není tak zamilovaný a sdílný o svůj život jako býval na začátku.Podle karet je možné že do vztahu zasahuje někdo jiný kdo vás o jeho přízeň ochuzuje.

Podvědomě- karty ukazují na citové ochlazení a malý zájem přesto se snaží rodinu zabezpečit.

Do budoucna karty ukazují že vztah bude z jeho strany ohrožený ve smyslu ještě většího odcizení.

Krátkodobá budoucnost-podle výkladu se do budoucnosti bude ve vašem vztahu objevovat vliv další osoby (tedy ženy) která je pro vašeho manžela atraktivní.Karty tedy nabádají na vztahu více zapracovat aby si manžel uvědomil co ve vás má.

V dlouhodobější budoucnosti věštba ukazuje na potíže v lásce a to že mezi vámi bude něco jako zed přes kterou bude těžší a těžší se dostat.

Celkově na mě výklad působí trošku smutně a složitě díky malému zájmu manžela.

Děťátko s manželem karty neukazují.

Práce-

Podle výkladu se do budoucnosti po pracovní stránce dočkáte příjemného období.Přijde něco co vám práci zpříjemní, bude vás více bavit.

Karty v průběhu dvou let ukazují změny které budou pozitivní a pro vás milé.

Ukazují i milého muže kterého zde budete potkávat.

Podle výkladu mezi vámi sice nebude vztah,ale bude na vás mít pozitivní vliv.

PO změnách které přijdou pak nastane období beze změn.Ukazuje se trvalá práce, jistá v příjemném prostředí a kolektivu.

Peníze-

Věštba ukazuje že po finanční stránce vás čeká pozitivní zlepšení.Může přijít v podobě zvýšení platu či nějaké mimořádné odměny či zisku.

Celkově s penězi tedy vyjdete a rodinu se vám podaří slušně zabezpečit.

Zdraví-

Podle výkladu po zdravotní stránce budete vy osobně v pořádku.Ukazují že s přicházením sluníčkem získáte i více energie a budete se cítit dobře i po duševní stránce.

Karty varují před úrazem v rámci rodiny které by jim mohli znepříjemnit život a omezit jejich aktivitu.(zvláště dětí na prázdninách)

Co se hubnutí týká- tak karty ukazují že kila se vám částečně podařit zchodí.Sice ne do té míry jak si sníte,ale budete i tak se sebou spokojená .

V další budoucnosti kterou mi karty ukázaly zmíním to že vám bude život znepříjemňovat nějaká žena která vás bude i částečně utlačovat a zneklidňovat protože bude mít negativní vliv a vaší rodinu.

V tomto roce vás však mimo starostí čekají i drobné úspěchy v záležitostech ve kterých již delší čas máte snahu něco zlepšit a změnit.

Po finanční stránce se mi v kartách ukazují nové zprávy týkající se majetku které vám způsobí drobné potíže,ale díky pomoci a dobré radě se vše v dobré obrátí.

Celkově se tento rok ukazuje jako pozitivní ale i v po některých stránkách složitější než ty roky minulé.

Ukazuje se že radosti i starosti vám bude dělat i děťátko které bude mít snahu prosazovat si své představy.

Závěrem přeji hodně štěstíčka a sil.

 

Chcete udělat podobný výklad?