Úno 28, 2013

Posted by in Výklad na vztah | 0 Comments

Ztráta

Dobré odpoledne.Posílám slíbený výklad karet.Začnu vámi a tím jak vztah vidíte vy a po té se podívám jak jej vidí v tuto chvíli váš muž a na závěr nahlédnu opět do budoucnosti jak té krátkodobé tak té dlouhodobější.

Vy

Karty ukazují že vás ztráta muže stále velmi tíží.Máte pocit že byste měli dát vašemu vztahu ještě šanci protože k sobě pořád něco cítíte.

 

Přála by jste si aby to tak cítil i váš muž a projevil opět snahu o vaší lásku zabojovat.

 

Podvědomě- věštba říká že bez něj cítíte v srdci i životě prázdnotu kterou nemůžete zatím ničím jiným zaplnit.

Do budoucna se pokusíte váš slitý vztah definitivně vyřešit a pokusíte se začít nový život a tím co vám bude dopřáno.

Bývalý manžel

Karty ukazují že i on stále něco cítí k vám.Ale jeho zájem o váš vztah trochu pohasl.Pravý důvod vám říci nechce aby vám neublížil,ale má to co dočinění s novou ženou která vstoupila do jeho života.

Přeje si s vámi však zůstat v kontaktu a vše si moci promyslet.

Podvědomě- stejně jako by i on se tak trochu bojí o vás přijít a proto přestože jeho část touží začít život s někým jiným tak se má tendenci vracet i k vám.

Celkově je nyní nejistý v tom co by si do budoucna přál.

Do budoucna se však rozhodne udělat ve svém životě velké změny za kterými si bude stát a tím vše mezi vámi uzavře a vyjasní.

Krátkodobá budoucnost- Karty ukazují že váš vztah který se začal po vašem rozvodu rozvíjet bude opět přerušen což vás velmi zklame.

Podle výkladu vak tímto krokem dostanete šanci posunout se dále a stejně jako to udělá váš muž tak jít svou cestou s novým partnerem po svém boku.

Dlouhodobá budoucnost– Věštba říká že se váš vztah a vnímání vašeho muže po čase definitivně změní.Ochladne a vy budete štastná s jiným člověkem.

Karty tedy radí neupínat se na minulost a pokusit se zapomenout.S manželem můžete být přáteli i dále.Ale se vztahem partnerským raději nepočítejte.

Přeji hodně štěstí.

Chcete udělat podobný výklad?